Famino OÜ
Famino OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 10067577, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 74 971 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 74 971 €parem kui 79% ettevõteteltegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
- Müügitulu · 2024 456 742 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 12 853 € · ettevõtteid tegevusalal: 31 545
- Puhasrentaablus · 2024 35,5 %parem kui 72% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 591
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 74 971 | 12 364 | 1 561 | — |
| 2026 II kv | 75 243 | 2 011 | 1 495 | — |
| 2026 I kv | 73 561 | — | 1 462 | — |
| 2025 IV kv | 102 195 | 7 167 | 1 462 | — |
| 2025 III kv | 73 418 | 7 656 | 1 462 | — |
| 2025 II kv | 72 569 | 7 824 | 1 462 | — |
| 2025 I kv | 64 471 | 17 384 | 1 383 | — |
| 2024 IV kv | 403 852 | 77 999 | 1 304 | — |
| 2024 III kv | 101 359 | 2 180 | 1 304 | — |
| 2024 II kv | 39 739 | 2 022 | 1 304 | — |
| 2024 I kv | 43 166 | — | 1 203 | — |
| 2023 IV kv | 35 599 | 1 751 | 1 153 | — |
| 2023 III kv | 54 906 | — | 1 153 | — |
| 2023 II kv | 31 911 | — | 1 153 | — |
| 2023 I kv | 48 708 | — | 1 077 | — |
| 2022 IV kv | 120 076 | 7 893 | 1 040 | — |
| 2022 III kv | 771 614 | 144 797 | 1 040 | — |
| 2022 II kv | 173 747 | 13 777 | 1 040 | — |
| 2022 I kv | 130 573 | 17 875 | 966 | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 456 742 | 162 028 | 13 087 | 4 225 463 | 1 297 895 | 1 |
| 2023 | 500 507 | 711 085 | 11 571 | 4 106 857 | 1 135 867 | 1 |
| 2022 | 438 290 | -1 280 060 | 10 438 | 4 603 722 | 1 350 975 | 1 |
| 2021 | 433 449 | -748 714 | 9 321 | 5 444 257 | 2 631 035 | 1 |
| 2020 | 374 182 | 1 941 575 | 8 875 | 4 803 097 | 3 379 749 | 0 |
| 2019 | 521 612 | 58 259 | 39 777 | 3 847 701 | 1 438 174 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 19 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 14 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 16 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 24 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 26 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 18 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 26 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 13 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 19 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 19 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 19 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 18.01.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 26.11.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 08.01.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 22.07.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 03.12.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 10.07.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Kristjan KannJuhatuse liige · alates 26.01.2000
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Kristjan KannFüüsiline isik · 90 720 €
Tegelikud kasusaajad
- Kristjan Kannkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 25.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10004215 / 20 05.03.2026 |
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) | Jõustunud 05.03.2026 |
||
| Ä 10004215 / M20 23.02.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 10.03.2026 | Puudused kõrvaldatud 04.03.2026 |
|
| Ä 10004215 / M19 09.02.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 24.02.2026 | Puudused kõrvaldatud 23.02.2026 |
|
| Ä 10004215 / M18 22.01.2026 |
Korraldav määrus | 29.01.2026 | Jõustunud 22.01.2026 |
|
| Ä 10004215 / 19 17.12.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.12.2025 |
||
| Ä 10004215 / M17 10.11.2025 |
Aruandetrahvimäärus | 03.12.2025 | Jõustunud 03.12.2025 |
|
| Ä 10004215 / M16 07.07.2025 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 22.08.2025 | Jõustunud 23.07.2025 |
|
| Ä 10004215 / M15 01.04.2024 |
Korduv aruandetrahvimäärus | 02.05.2024 | Jõustunud 03.05.2024 |
|
| Ä 10004215 / M14 22.09.2023 |
Aruandetrahvimäärus | 25.10.2023 | Jõustunud 24.01.2024 |
|
| Ä 10004215 / 18 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10004215 / M13 22.08.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 21.09.2023 | Jõustunud 22.08.2023 |
|
| Ä 10004215 / 17 06.06.2022 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 06.06.2022 |
||
| Ä 10004215 / 16 06.05.2021 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 06.05.2021 |
||
| Ä 10004215 / 15 16.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.01.2018 |
||
| Ä 10004215 / 14 04.05.2017 |
Ümberkujundamiskanne | Jõustunud 04.05.2017 |
||
| Ä 10004215 / M12 25.04.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 07.05.2017 | Puudused kõrvaldatud 04.05.2017 |
|
| Ä 10004215 / M11 04.04.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 24.04.2017 | Puudused kõrvaldatud 04.05.2017 |
|
| Ä 10004215 / M10 21.03.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 10.04.2017 | Puudused kõrvaldatud 04.05.2017 |
|
| Ä 10004215 / 13 16.12.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.12.2011 |
||
| Ä 4215 / 12 06.07.2009 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 08.07.2009 |
||
| Ä 4215 / 11 13.03.2009 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 13.03.2009 |
||
| Ä 4215 / 10 16.02.2009 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 17.02.2009 |
||
| Ä 4215 / 9 04.02.2009 |
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) | Jõustunud 04.02.2009 |
||
| Ä 4215 / M9 20.01.2009 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | 28.03.2009 | Jõustunud 26.02.2009 |
|
| Ä 4215 / 8 29.12.2008 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 05.01.2009 |
||
| Ä 4215 / 7 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 17.12.2008 |
||
| Ä 4215 / M8 22.10.2008 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 21.11.2008 | Jõustunud 22.10.2008 |
|
| K 19658 / 3 19.06.2008 |
Kommertspandi kustutamiskanne | Jõustunud 19.06.2008 |
||
| K 19658 / M1 06.06.2008 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 12.07.2008 | Jõustunud 12.06.2008 |
|
| Ä 4215 / M7 02.10.2007 |
Aruandetrahvimäärus | Jõustunud 08.10.2007 |
||
| Ä 4215 / 6 02.09.2003 |
Mitteavaldatav muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 4215 / 5 09.01.2003 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes