Osaühing Gardi Elektroonika (OÜ), Rakvere linn, registrikood 10061824, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 20 740 € ja töötajaid 3.
Käive
20 740 €
↓ 5,7%võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
4 853 €
↓ 4,0%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 712 €
↑ 0,0%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95
Käive, € 2026 III kv: 20 740 € · −5,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 222 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 237 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 157 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 4 853 € · −4,0% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
20 740
4 853
3 712
3
2026 II kv
21 990
5 054
3 712
3
2026 I kv
31 929
6 180
3 477
3
2025 IV kv
20 153
3 992
2 942
3
2025 III kv
18 568
3 973
2 942
3
2025 II kv
27 770
5 141
2 942
3
2025 I kv
28 321
4 129
2 678
3
2024 IV kv
28 172
4 859
2 815
3
2024 III kv
25 309
5 245
2 815
3
2024 II kv
22 484
4 380
2 583
3
2024 I kv
31 483
4 857
2 267
3
2023 IV kv
23 013
3 194
2 267
3
2023 III kv
25 201
4 159
2 267
3
2023 II kv
23 125
4 186
2 265
3
2023 I kv
24 826
3 633
2 291
3
2022 IV kv
30 411
3 614
2 344
3
2022 III kv
21 452
4 061
2 344
3
2022 II kv
19 718
3 111
2 344
3
2022 I kv
27 696
3 264
2 344
3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
412 €
Käive töötaja kohta kvartalis
6 913 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 100 669 € · −5,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: -4 646 € · −186,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: -4,6 % · −9,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2025: 22 187 € · −7,5% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 12 580 € · −27,0% võrreldes 2024Töötajad2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
100 669
-4 646
35 698
22 187
12 580
2
2024
106 608
5 351
32 845
23 985
17 226
2
2023
93 685
452
29 192
17 783
11 875
2
2022
104 459
1 190
28 060
18 260
11 423
2
2021
83 074
-10 853
28 138
17 657
10 233
2
2020
83 168
2 235
21 100
26 234
21 086
2
2019
110 302
132
28 103
27 999
18 851
2
2018
—
—
—
—
—
2
2017
—
—
—
—
—
2
2016
—
—
—
—
—
2
2015
—
—
—
—
—
2
2014
—
—
—
—
—
2
2013
—
—
—
—
—
2
2012
—
—
—
—
—
2
2011
—
—
—
—
—
2
2010
—
—
—
—
—
2
2009
—
—
—
—
—
2
2008
—
—
—
—
—
2
2007
—
—
—
—
—
2
2006
—
—
—
—
—
2
2005
—
—
—
—
—
2
2004
—
—
—
—
—
2
2003
—
—
—
—
—
2
2002
—
—
—
—
—
2
2001
—
—
—
—
—
2
2000
—
—
—
—
—
2
1999
—
—
—
—
—
2
1998
—
—
—
—
—
2
1997
—
—
—
—
—
2
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
-4,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-36,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-20,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
56,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
43,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,03
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
50 335 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 487 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)