osaühing LINDMÄE SPORT

Registrisse kantud Registrikood 10061008 OÜ Tallinn Registreeritud 24.07.1996
Võrdle

osaühing LINDMÄE SPORT (OÜ), Tallinn, registrikood 10061008, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sporditarvete jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 81 835 € ja töötajaid 2.

Käive
81 835 €
↑ 8,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
17 418 €
↑ 56,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 169 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 81 835 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 085 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
  • Müügitulu · 2025 209 303 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 5,6 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 81 835 € · +8,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 104 580 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 71 280 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 122 106 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 88 461 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 69 446 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 74 985 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 106 397 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 71 537 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 70 670 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 60 152 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 75 570 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 81 835 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 69 446 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 74 985 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 106 397 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 71 537 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 70 670 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 60 152 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 75 570 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 81 835 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 085 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 41% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 053 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 750 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 1 049 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 924 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 1 049 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 073 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: 1 077 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 1 049 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 1 073 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 077 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 17 418 € · +56,7% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 15 159 €IV·232024 I kv Ettevõte: 15 142 €2024 II kv Ettevõte: 17 063 €II·242024 III kv Ettevõte: 17 143 €2024 IV kv Ettevõte: 7 766 €IV·242025 I kv Ettevõte: 12 105 €2025 II kv Ettevõte: 15 428 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 060 €2025 IV kv Ettevõte: 19 293 €IV·252026 I kv Ettevõte: 10 182 €2026 II kv Ettevõte: 11 117 €II·262026 III kv Ettevõte: 17 418 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 7 766 €2025 I kv Ettevõte: 12 105 €I·252025 II kv Ettevõte: 15 428 €2025 III kv Ettevõte: 10 060 €III·252025 IV kv Ettevõte: 19 293 €2026 I kv Ettevõte: 10 182 €I·262026 II kv Ettevõte: 11 117 €2026 III kv Ettevõte: 17 418 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 81 835 17 418 2 169 2
2026 II kv 75 570 11 117 2 169 2
2026 I kv 60 152 10 182 2 169 2
2025 IV kv 70 670 19 293 2 154 2
2025 III kv 71 537 10 060 2 169 2
2025 II kv 106 397 15 428 2 169 2
2025 I kv 74 985 12 105 2 145 2
2024 IV kv 69 446 7 766 2 097 2
2024 III kv 88 461 17 143 3 847 2
2024 II kv 122 106 17 063 2 097 2
2024 I kv 71 280 15 142 3 500 2
2023 IV kv 104 580 15 159 2 106 2
2023 III kv 98 130 12 975 2 106 2
2023 II kv 105 480 15 573 2 106 2
2023 I kv 87 295 11 300 2 006 2
2022 IV kv 67 421 8 638 1 681 2
2022 III kv 84 095 19 956 4 028 2
2022 II kv 116 419 13 901 1 843 2
2022 I kv 71 394 7 257 1 808 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
362 €
Käive töötaja kohta kvartalis
40 918 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 209 303 € · −0,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 321 714 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 327 558 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 281 570 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 208 732 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 279 566 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 210 391 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 209 303 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 321 714 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 327 558 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 281 570 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 208 732 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 279 566 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 210 391 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 209 303 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 11 672 € · −36,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 37 393 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 8 127 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 26 227 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 16 997 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 25 584 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 18 457 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 11 672 € Tegevusala mediaan: 0 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 37 393 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 8 127 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 26 227 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 16 997 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 25 584 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 18 457 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 11 672 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,6 % · −3,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
035810132016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 11,6 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 9,3 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 8,1 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: 5,6 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025035810132018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 11,6 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 9,3 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 8,1 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: 5,6 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 198 453 € · −5,9% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 279 649 €20192020 Ettevõte: 249 935 €20202021 Ettevõte: 240 304 €20212022 Ettevõte: 236 000 €20222023 Ettevõte: 223 120 €20232024 Ettevõte: 210 889 €20242025 Ettevõte: 198 453 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 279 649 €20192020 Ettevõte: 249 935 €2021 Ettevõte: 240 304 €20212022 Ettevõte: 236 000 €2023 Ettevõte: 223 120 €20232024 Ettevõte: 210 889 €2025 Ettevõte: 198 453 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 189 373 € · −6,6% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 257 250 €20192020 Ettevõte: 230 376 €20202021 Ettevõte: 221 603 €20212022 Ettevõte: 203 600 €20222023 Ettevõte: 209 182 €20232024 Ettevõte: 202 648 €20242025 Ettevõte: 189 373 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 257 250 €20192020 Ettevõte: 230 376 €2021 Ettevõte: 221 603 €20212022 Ettevõte: 203 600 €2023 Ettevõte: 209 182 €20232024 Ettevõte: 202 648 €2025 Ettevõte: 189 373 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 209 303 11 672 16 217 198 453 189 373 1
2024 210 391 18 457 16 217 210 889 202 648 1
2023 279 566 25 584 16 056 223 120 209 182 1
2022 208 732 16 997 15 652 236 000 203 600 1
2021 281 570 26 227 16 307 240 304 221 603 1
2020 327 558 8 127 16 056 249 935 230 376 1
2019 321 714 37 393 16 710 279 649 257 250 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1
2008 — — — — — 1
2007 — — — — — 1
2006 — — — — — 1
2005 — — — — — 1
2004 — — — — — 1
2003 — — — — — 1
2002 — — — — — 1
2001 — — — — — 1
1997 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
6,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
5,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
21,42
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
209 303 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 351 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 25.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47631Sporditarvete jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10003513 / 11
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10003513 / 10
05.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
05.06.2018
PDF
Ä 10003513 / 9
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10003513 / 8
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10003513 / 7
23.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
23.09.2016
PDF
Ä 10003513 / 6
02.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
02.01.2012
PDF
Ä 10003513 / 5
15.02.2010
Muutmiskanne Jõustunud
15.02.2010
PDF
Ä 3513 / 4
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
18.12.2008
PDF
Ä 3513 / 3
11.12.2006
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes