aktsiaselts VESKIMÄE
aktsiaselts VESKIMÄE (AS), Päinurme küla, registrikood 10060440, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Piimakarjakasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 530 908 € ja töötajaid 16.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 530 908 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
- Tööjõumaksud töötaja kohta 2 165 €parem kui 72% ettevõteteltegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
- Müügitulu · 2025 1,6 mln €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
- Puhasrentaablus · 2025 9,4 %parem kui 49% ettevõteteltegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 530 908 | 99 818 | 34 647 | 16 |
| 2026 II kv | 252 370 | 46 234 | 41 564 | 16 |
| 2026 I kv | 296 997 | 52 329 | 43 209 | 16 |
| 2025 IV kv | 564 092 | 110 341 | 38 332 | 16 |
| 2025 III kv | 430 955 | 50 774 | 37 248 | 17 |
| 2025 II kv | 308 766 | 38 865 | 37 600 | 16 |
| 2025 I kv | 241 407 | 61 872 | 37 536 | 14 |
| 2024 IV kv | 396 983 | 88 372 | 32 357 | 14 |
| 2024 III kv | 344 513 | 37 984 | 36 204 | 13 |
| 2024 II kv | 319 675 | 42 391 | 34 183 | 14 |
| 2024 I kv | 259 629 | 60 761 | 37 644 | 11 |
| 2023 IV kv | 355 769 | — | 33 232 | 11 |
| 2023 III kv | 312 643 | 50 625 | 31 457 | 14 |
| 2023 II kv | 235 493 | 29 406 | 33 478 | 14 |
| 2023 I kv | 420 798 | 46 797 | 36 782 | 11 |
| 2022 IV kv | 651 143 | 111 651 | 34 528 | 12 |
| 2022 III kv | 448 086 | 68 993 | 32 027 | 12 |
| 2022 II kv | 212 071 | 28 807 | 26 551 | 19 |
| 2022 I kv | 182 817 | 49 591 | 32 872 | 11 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 589 059 | 149 527 | 367 749 | 4 303 686 | 2 684 657 | 15 |
| 2024 | 1 258 241 | -129 423 | 337 094 | 4 232 325 | 2 537 174 | 14 |
| 2023 | 1 181 028 | -224 898 | 317 211 | 4 395 678 | 2 670 685 | 15 |
| 2022 | 1 631 558 | 637 361 | 303 233 | 3 766 432 | 2 899 671 | 14 |
| 2021 | 962 270 | 142 657 | 285 158 | 3 149 332 | 2 268 488 | 14 |
| 2020 | 897 020 | 45 607 | 273 087 | 3 043 751 | 2 128 692 | 16 |
| 2019 | 980 053 | 112 168 | 271 799 | 3 054 931 | 2 085 129 | 17 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 15 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 15 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 17 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 17 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 16 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 16 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 16 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 21 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 24 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 24 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 24 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 27 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 27 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 24 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 30 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 34 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 35 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 39 |
| 1998 | — | — | — | — | — | 42 |
| 1997 | — | — | — | — | — | 42 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 04.06.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 25.06.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 25.06.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 14.06.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 22.06.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 06.08.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Kommertspandid
| Nr | Pandisumma | Pandipidaja | Periood |
|---|---|---|---|
| 4 | 33 044 € | AS SEB Pank | 22.03.2013 – kehtib |
| 3 | 500 000 EEK | Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank | 02.01.2006 – kehtib |
Juhatus
- Nasdaq CSD SEAktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
- Arvo ImsiJuhatuse liige · alates 09.05.2022
- Kristjan SardisJuhatuse liige · alates 09.05.2022
- Rita SardisJuhatuse liige · alates 09.05.2022
Esindusõigus
Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Kristjan Sardiskõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 14.06.2023
- Meeli Jõulkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 14.06.2023
- Arvo Imsikõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 23.10.2018
- Helina Ütskõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 23.10.2018
- Merle Gentskõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 23.10.2018
- Rita Sardiskõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 23.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Kalju SiirakAudiitorettevõtja · 02.01.2006
- Osaühing AUDIKSAudiitorettevõtja · 17.05.2011
- Merle GentsNõukogu esimees · 27.04.2022
- Helina ÜtsNõukogu liige · 27.04.2022
- Meeli JõulNõukogu liige · 27.04.2022
- Omanikukonto: ARVO IMSIAktsionär · 9 130 € · 16.08.2023
- Omanikukonto: RITA SARDISAktsionär · 6 790 € · 16.08.2023
- Omanikukonto: ENE VÄRKAktsionär · 4 500 € · 07.07.2025
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 01411Piimakarjakasvatus Põhitegevus
- 01192Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 01421Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 9699Muu mujal liigitamata teenindus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 30028507 / 13 03.03.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.03.2025 |
||
| Ä 30028507 / 12 09.05.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.05.2022 |
||
| Ä 30028507 / 11 13.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.02.2018 |
||
| Ä 30028507 / 10 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 30028507 / 9 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| Ä 30028507 / 8 28.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.09.2017 |
||
| Ä 30028507 / M5 18.05.2017 |
Korraldav määrus | 28.05.2017 | Puudused kõrvaldatud 25.05.2017 |
|
| Ä 30028507 / M4 18.04.2017 |
Korraldav määrus | 18.05.2017 | Puudused kõrvaldatud 20.04.2017 |
|
| Ä 30028507 / 7 20.01.2017 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 20.01.2017 |
||
| K 30028507 / 6 22.03.2013 |
Kommertspandi avamiskanne | Jõustunud 22.03.2013 |
||
| Ä 30028507 / 5 07.07.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.07.2011 |
||
| Ä 30028507 / M3 05.07.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 19.09.2011 | Jõustunud 05.07.2011 |
|
| Ä 30028507 / M2 07.06.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 07.07.2011 | Jõustunud 07.06.2011 |
|
| Ä 28507 / 4 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 04.12.2008 |
||
| Ä 28507 / 3 30.07.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.07.2007 |
||
| Ä 28507 / M1 25.07.2007 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 27.08.2007 | Jõustunud 28.07.2007 |
|
| Ä 28507 / 2 14.06.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.06.2007 |
||
| Ä 3614 / 5 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| Ä 28507 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| K 28508 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| K 16142 / 5 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| K 16142 / 4 05.12.2005 |
ÄS §33 lg 7.1 täitmine | Jõustunud | ||
| Ä 3614 / 3 18.03.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 3614 / 2 18.07.2003 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes