Aktsiaselts Autoveod-Tehnika

Registrisse kantud Registrikood 10050200 AS Tartu linn Registreeritud 18.06.1996
Võrdle

Aktsiaselts Autoveod-Tehnika (AS), Tartu linn, registrikood 10050200, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 998 927 € ja töötajaid 8.

Käive
998 927 €
↑ 6,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
174 572 €
↑ 18,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
42 872 €
↓ 4,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
8
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 998 927 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 5 359 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 2,6 mln €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 12,6 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 998 927 € · +6,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 198 917 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 458 039 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 944 243 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 943 815 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 978 203 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 932 287 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 1 071 661 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 870 014 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 1 223 317 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 618 564 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 940 534 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 998 927 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 978 203 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 932 287 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 071 661 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 870 014 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 223 317 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 1 618 564 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 940 534 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 998 927 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 5 359 € · −4,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 4 471 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 332 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 4 641 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 843 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 4 373 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 902 € Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 5 141 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 570 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 5 534 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 456 € Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 5 580 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 359 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 4 373 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: 4 902 € Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 141 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 5 570 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 534 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 6 456 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 580 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 5 359 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 8 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02468102023 IV kv Ettevõte: 9IV·232024 I kv Ettevõte: 92024 II kv Ettevõte: 9II·242024 III kv Ettevõte: 92024 IV kv Ettevõte: 9IV·242025 I kv Ettevõte: 92025 II kv Ettevõte: 9II·252025 III kv Ettevõte: 82025 IV kv Ettevõte: 8IV·252026 I kv Ettevõte: 82026 II kv Ettevõte: 8II·262026 III kv Ettevõte: 8III·2602468102024 IV kv Ettevõte: 92025 I kv Ettevõte: 9I·252025 II kv Ettevõte: 92025 III kv Ettevõte: 8III·252025 IV kv Ettevõte: 82026 I kv Ettevõte: 8I·262026 II kv Ettevõte: 82026 III kv Ettevõte: 8III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 174 572 € · +18,6% võrreldes 2026 II kv
01002003002023 IV kv Ettevõte: 144 771 €IV·232024 I kv Ettevõte: 207 408 €2024 II kv Ettevõte: 159 542 €II·242024 III kv Ettevõte: 117 624 €2024 IV kv Ettevõte: 68 562 €IV·242025 I kv Ettevõte: 23 726 €2025 II kv Ettevõte: 46 593 €II·252025 III kv Ettevõte: 155 468 €2025 IV kv Ettevõte: 184 478 €IV·252026 I kv Ettevõte: 251 696 €2026 II kv Ettevõte: 147 256 €II·262026 III kv Ettevõte: 174 572 €III·2601002003002024 IV kv Ettevõte: 68 562 €2025 I kv Ettevõte: 23 726 €I·252025 II kv Ettevõte: 46 593 €2025 III kv Ettevõte: 155 468 €III·252025 IV kv Ettevõte: 184 478 €2026 I kv Ettevõte: 251 696 €I·262026 II kv Ettevõte: 147 256 €2026 III kv Ettevõte: 174 572 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 998 927 174 572 42 872 8
2026 II kv 940 534 147 256 44 643 8
2026 I kv 1 618 564 251 696 51 651 8
2025 IV kv 1 223 317 184 478 44 268 8
2025 III kv 870 014 155 468 44 559 8
2025 II kv 1 071 661 46 593 46 270 9
2025 I kv 932 287 23 726 44 114 9
2024 IV kv 978 203 68 562 39 354 9
2024 III kv 943 815 117 624 43 587 9
2024 II kv 944 243 159 542 41 773 9
2024 I kv 1 458 039 207 408 56 984 9
2023 IV kv 1 198 917 144 771 40 243 9
2023 III kv 1 007 989 185 527 45 236 9
2023 II kv 905 980 140 860 37 367 9
2023 I kv 1 033 848 136 127 39 478 10
2022 IV kv 1 200 222 154 261 38 040 10
2022 III kv 735 539 150 709 42 430 10
2022 II kv 1 063 314 140 712 34 856 10
2022 I kv 1 285 409 166 064 56 169 10
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 786 €
Käive töötaja kohta kvartalis
124 866 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 2 573 423 € · −4,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 683 616 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 2 120 420 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 2 947 411 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 2 512 869 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 2 552 244 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 2 689 627 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 2 573 423 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 683 616 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 2 120 420 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 2 947 411 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 2 512 869 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 2 552 244 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 2 689 627 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 2 573 423 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 324 667 € · +228,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-400-20002004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 101 952 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 153 120 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 425 534 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 240 394 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 151 782 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: -252 198 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 324 667 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-400-20002004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 101 952 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 153 120 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 425 534 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 240 394 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 151 782 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: -252 198 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 324 667 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 12,6 % · +22,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
-10-50510152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 14,4 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 9,6 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: -9,4 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 12,6 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-10-50510152018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 14,4 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 9,6 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: -9,4 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 12,6 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 5 214 435 € · +39,8% võrreldes 2024
02 0004 0006 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 566 726 €20192020 Ettevõte: 2 799 211 €20202021 Ettevõte: 3 208 478 €20212022 Ettevõte: 3 391 984 €20222023 Ettevõte: 3 381 802 €20232024 Ettevõte: 3 729 695 €20242025 Ettevõte: 5 214 435 €202502 0004 0006 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 566 726 €20192020 Ettevõte: 2 799 211 €2021 Ettevõte: 3 208 478 €20212022 Ettevõte: 3 391 984 €2023 Ettevõte: 3 381 802 €20232024 Ettevõte: 3 729 695 €2025 Ettevõte: 5 214 435 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 3 211 132 € · +11,2% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 468 807 €20192020 Ettevõte: 2 621 927 €20202021 Ettevõte: 2 997 400 €20212022 Ettevõte: 3 168 995 €20222023 Ettevõte: 3 138 663 €20232024 Ettevõte: 2 886 465 €20242025 Ettevõte: 3 211 132 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 468 807 €20192020 Ettevõte: 2 621 927 €2021 Ettevõte: 2 997 400 €20212022 Ettevõte: 3 168 995 €2023 Ettevõte: 3 138 663 €20232024 Ettevõte: 2 886 465 €2025 Ettevõte: 3 211 132 €2025
Töötajad 2025: 8 · −11,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
051015202016 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 15 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220250510152018 Ettevõte: 15 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 2 573 423 324 667 412 276 5 214 435 3 211 132 8
2024 2 689 627 -252 198 426 908 3 729 695 2 886 465 9
2023 2 552 244 151 782 389 648 3 381 802 3 138 663 10
2022 2 512 869 240 394 369 915 3 391 984 3 168 995 10
2021 2 947 411 425 534 443 251 3 208 478 2 997 400 10
2020 2 120 420 153 120 383 474 2 799 211 2 621 927 13
2019 1 683 616 101 952 306 466 2 566 726 2 468 807 12
2018 — — — — — 15
2017 — — — — — 16
2016 — — — — — 18
2015 — — — — — 18
2014 — — — — — 18
2013 — — — — — 17
2012 — — — — — 14
2011 — — — — — 14
2010 — — — — — 16
2009 — — — — — 17
2008 — — — — — 21
2007 — — — — — 23
2006 — — — — — 23
2005 — — — — — 26
2004 — — — — — 24
2003 — — — — — 23
2002 — — — — — 23
2001 — — — — — 19
2000 — — — — — 18
1999 — — — — — 20
1998 — — — — — 20
1997 — — — — — 35

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
12,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
10,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
6,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
61,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
38,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,16
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
321 678 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 295 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 21.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 13.06.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 06.08.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
4 300 000 EEK Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank, AS SEB Pank 12.03.1998 – kehtib
3 3 000 000 EEK aktsiaselts Hansapank, AS SEB Pank 11.02.1998 – kehtib
2 3 000 000 EEK AS SEB Pank 24.11.1997 – kehtib

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Sirle Sokk
    Juhatuse liige · alates 02.07.2018
  • Erki Kull
    Juhatuse liige · alates 13.08.2018

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46721Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük Põhitegevus
  • 47821Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
K 20000818 / 21
23.08.2024
Kommertspandi muutmiskanne Jõustunud
23.08.2024
PDF
K 20000818 / 20
23.08.2024
Kommertspandi muutmiskanne Jõustunud
23.08.2024
PDF
K 20000818 / 19
23.08.2024
Kommertspandi muutmiskanne Jõustunud
23.08.2024
PDF
Ä 20000818 / M4
12.06.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.06.2024 Puudused kõrvaldatud
18.06.2024
PDF
Ä 20000818 / 18
13.06.2023
Muutmiskanne Jõustunud
13.06.2023
PDF
Ä 20000818 / 17
13.08.2018
Muutmiskanne Jõustunud
13.08.2018
PDF
Ä 20000818 / M3
09.08.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.08.2018 Puudused kõrvaldatud
13.08.2018
PDF
Ä 20000818 / M2
02.07.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.08.2018 Puudused kõrvaldatud
23.07.2018
PDF
Ä 20000818 / 16
02.07.2018
Muutmiskanne Jõustunud
02.07.2018
PDF
Ä 20000818 / 15
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20000818 / 14
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 20000818 / 13
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20000818 / 12
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 20000818 / 11
22.06.2011
Muutmiskanne Jõustunud
22.06.2011
PDF
Ä 20000818 / M1
17.06.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
17.06.2011
PDF
Ä 20000818 / 10
09.06.2010
Muutmiskanne Jõustunud
09.06.2010
PDF
Ä 20000818 / 9
03.06.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.06.2010
PDF
K 10019 / 8
20.12.2005
ÄS §33 lg 7.1 täitmine Jõustunud PDF
K 10019 / 7
20.12.2005
ÄS §33 lg 7.1 täitmine Jõustunud PDF
K 10019 / 6
20.12.2005
ÄS §33 lg 7.1 täitmine Jõustunud PDF
Ä 818 / 3
25.02.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 818 / 2
20.11.2002
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes