aktsiaselts P&G Grupp

Registrisse kantud Registrikood 10049852 AS Tallinn Registreeritud 16.08.1996
Võrdle

aktsiaselts P&G Grupp (AS), Tallinn, registrikood 10049852, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 14 091 € ja töötajaid 6.

Käive
14 091 €
↓ 97,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
701 €
↓ 19,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
821 €
↑ 1 392,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
6
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 14 091 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 137 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2024 2,1 mln €
    tegevusala mediaan 37 693 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 372
  • Puhasrentaablus · 2024 16,7 %
    tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 756

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 14 091 € · −97,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 1 006 424 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 825 455 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 434 965 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 537 435 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 363 774 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 202 939 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 543 631 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 547 839 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 526 442 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 358 798 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 633 553 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 14 091 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 363 774 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 202 939 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 543 631 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 547 839 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 526 442 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 358 798 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 633 553 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 14 091 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 137 € · +1 392,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 653 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 361 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 683 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 726 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 741 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 722 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 2 880 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 544 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 2 949 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 021 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 9 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 137 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 741 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 722 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 880 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 544 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 949 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 1 021 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 137 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 6 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
05101520252023 IV kv Ettevõte: 10IV·232024 I kv Ettevõte: 202024 II kv Ettevõte: 21II·242024 III kv Ettevõte: 222024 IV kv Ettevõte: 22IV·242025 I kv Ettevõte: 182025 II kv Ettevõte: 15II·252025 III kv Ettevõte: 112025 IV kv Ettevõte: 11IV·252026 I kv Ettevõte: 92026 II kv Ettevõte: 6II·262026 III kv Ettevõte: 6III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: 222025 I kv Ettevõte: 18I·252025 II kv Ettevõte: 152025 III kv Ettevõte: 11III·252025 IV kv Ettevõte: 112026 I kv Ettevõte: 9I·262026 II kv Ettevõte: 62026 III kv Ettevõte: 6III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 701 € · −19,1% võrreldes 2026 II kv
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 6 227 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 118 €2024 II kv Ettevõte: 20 321 €II·242024 III kv Ettevõte: 26 997 €2024 IV kv Ettevõte: 36 493 €IV·242025 I kv Ettevõte: 56 596 €2025 II kv Ettevõte: 103 692 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 054 €2025 IV kv Ettevõte: 84 076 €IV·252026 I kv Ettevõte: 45 893 €2026 II kv Ettevõte: 866 €II·262026 III kv Ettevõte: 701 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 36 493 €2025 I kv Ettevõte: 56 596 €I·252025 II kv Ettevõte: 103 692 €2025 III kv Ettevõte: 5 054 €III·252025 IV kv Ettevõte: 84 076 €2026 I kv Ettevõte: 45 893 €I·262026 II kv Ettevõte: 866 €2026 III kv Ettevõte: 701 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 14 091 701 821 6
2026 II kv 633 553 866 55 6
2026 I kv 358 798 45 893 9 189 9
2025 IV kv 526 442 84 076 32 444 11
2025 III kv 547 839 5 054 5 982 11
2025 II kv 543 631 103 692 43 194 15
2025 I kv 202 939 56 596 12 998 18
2024 IV kv 363 774 36 493 16 301 22
2024 III kv 537 435 26 997 15 982 22
2024 II kv 434 965 20 321 14 337 21
2024 I kv 825 455 3 118 7 221 20
2023 IV kv 1 006 424 6 227 6 527 10
2023 III kv 56 272 8 225 7 997 10
2023 II kv 363 723 6 098 6 565 12
2023 I kv 245 139 1 325 458 8
2022 IV kv 15 313 — 774 1
2022 III kv 42 788 108 33 4
2022 II kv 144 254 — 65 4
2022 I kv 31 521 — 98 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
46 €
Käive töötaja kohta kvartalis
2 349 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2015 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 2 143 023 € · +51,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 37 693 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 276 291 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 204 875 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 245 080 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 332 771 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 1 418 910 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 2 143 023 € Tegevusala mediaan: 37 693 €202405001 0001 5002 0002 5002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 276 291 € Tegevusala mediaan: 38 887 €2020 Ettevõte: 204 875 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 245 080 € Tegevusala mediaan: 38 300 €2022 Ettevõte: 332 771 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 1 418 910 € Tegevusala mediaan: 37 270 €2024 Ettevõte: 2 143 023 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2024: 358 151 € · +173,6% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 108 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-10001002003004002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -26 306 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: -9 821 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 34 539 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 126 818 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 130 906 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 358 151 € Tegevusala mediaan: 108 €2024-10001002003004002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -26 306 € Tegevusala mediaan: 643 €2020 Ettevõte: -9 821 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 34 539 € Tegevusala mediaan: 315 €2022 Ettevõte: 126 818 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 130 906 € Tegevusala mediaan: 253 €2024 Ettevõte: 358 151 € Tegevusala mediaan: 108 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 16,7 % · +7,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
-100102030402015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -9,5 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 14,1 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 38,1 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 16,7 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2024-100102030402017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -9,5 % Tegevusala mediaan: 4,5 %2020 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 14,1 % Tegevusala mediaan: 3,8 %2022 Ettevõte: 38,1 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2024 Ettevõte: 16,7 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 998 300 € · +1,3% võrreldes 2023
02004006008001 0002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 635 230 €20192020 Ettevõte: 865 869 €20202021 Ettevõte: 799 738 €20212022 Ettevõte: 912 891 €20222023 Ettevõte: 985 829 €20232024 Ettevõte: 998 300 €202402004006008001 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 635 230 €2020 Ettevõte: 865 869 €20202021 Ettevõte: 799 738 €2022 Ettevõte: 912 891 €20222023 Ettevõte: 985 829 €2024 Ettevõte: 998 300 €2024
Omakapital, tuh € 2024: 546 576 € · +55,9% võrreldes 2023
02004006002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 226 624 €20192020 Ettevõte: 114 294 €20202021 Ettevõte: 158 654 €20212022 Ettevõte: 285 472 €20222023 Ettevõte: 350 549 €20232024 Ettevõte: 546 576 €202402004006002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 226 624 €2020 Ettevõte: 114 294 €20202021 Ettevõte: 158 654 €2022 Ettevõte: 285 472 €20222023 Ettevõte: 350 549 €2024 Ettevõte: 546 576 €2024
Töötajad 2024: 18 · +157,1% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
051015202015 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 22024051015202017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22024 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 22024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 2 143 023 358 151 244 317 998 300 546 576 18
2023 1 418 910 130 906 51 234 985 829 350 549 7
2022 332 771 126 818 21 526 912 891 285 472 3
2021 245 080 34 539 11 000 799 738 158 654 3
2020 204 875 -9 821 37 178 865 869 114 294 5
2019 276 291 -26 306 25 593 635 230 226 624 7
2018 — — — — — 7
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 7
2015 — — — — — 5
2014 — — — — — 5
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 4
2011 — — — — — 5
2010 — — — — — 5
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 8
2007 — — — — — 8
2006 — — — — — 7
2005 — — — — — 7
2004 — — — — — 8
2003 — — — — — 10
2002 — — — — — 14
2001 — — — — — 9
2000 — — — — — 3
1999 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
16,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
65,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
35,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
54,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
45,2 %
Kohustised / varad
Müügitulu töötaja kohta
119 057 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 131 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 06.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 19.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 24.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 26.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.10.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.10.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Yakhiya Kheynsaar
    Juhatuse liige · alates 06.07.2010

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10003234 / M21
25.08.2026
Aruandetrahvimäärus 09.09.2026 Jõustunud
10.09.2026
PDF
Ä 10003234 / M20
06.07.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 14.08.2026 Jõustunud
15.07.2026
PDF
Ä 10003234 / M19
06.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 05.08.2025 Puudused kõrvaldatud
07.07.2025
PDF
Ä 10003234 / M18
21.03.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 04.04.2025 Puudused kõrvaldatud
25.03.2025
PDF
Ä 10003234 / M17
18.03.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 01.04.2025 Puudused kõrvaldatud
25.03.2025
PDF
Ä 10003234 / M16
07.05.2021
Aruandetrahvimäärus 22.05.2021 Puudused kõrvaldatud
31.10.2021
PDF
Ä 10003234 / M15
08.02.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 10.03.2021 Puudused kõrvaldatud
31.10.2021
PDF
Ä 10003234 / M14
11.09.2018
Korraldav määrus 11.10.2018 Jõustunud
11.09.2018
PDF
Ä 10003234 / M13
09.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 10.09.2018 Puudused kõrvaldatud
07.09.2018
PDF
Ä 10003234 / 15
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10003234 / 14
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10003234 / 13
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 10003234 / 12
12.04.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.04.2017
PDF
Ä 10003234 / M12
11.04.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 11.05.2017 Puudused kõrvaldatud
12.04.2017
PDF
Ä 10003234 / 11
12.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2016
PDF
Ä 10003234 / M11
01.06.2016
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 01.07.2016 Puudused kõrvaldatud
09.06.2016
PDF
Ä 10003234 / M10
26.04.2016
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 26.05.2016 Puudused kõrvaldatud
09.06.2016
PDF
Ä 10003234 / M9
21.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 22.09.2016 Puudused kõrvaldatud
07.04.2016
PDF
Ä 10003234 / 10
18.09.2012
Muutmiskanne Jõustunud
18.09.2012
PDF
Ä 10003234 / 9
06.07.2010
Muutmiskanne Jõustunud
06.07.2010
PDF
Ä 10003234 / M8
01.06.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.06.2010 Jõustunud
01.06.2010
PDF
Ä 3234 / 8
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
18.12.2008
PDF
Ä 3234 / M7
15.09.2006
Aruandetrahvimäärus 02.11.2006 Puudused kõrvaldatud
23.09.2006
PDF
Ä 3234 / 7
18.12.2002
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF
Ä 3234 / 6
21.08.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes