JAAN KALMETI TALU

Registrisse kantud Registrikood 10046305 FIE Rabivere küla Registreeritud 10.09.1996
Võrdle

JAAN KALMETI TALU (FIE), Rabivere küla, registrikood 10046305, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 2 107 € ja töötajaid .

Käive
2 107 €
↑ 40,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
524 €
↓ 9,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 2 107 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 2 107 € · +40,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 4 145 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 024 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 694 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 417 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 2 496 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 501 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 694 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 837 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 1 500 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 107 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 694 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 1 417 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 496 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 2 501 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 694 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 3 837 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 500 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 2 107 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 524 € · −9,8% võrreldes 2026 II kv
02004006002023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 224 €II·242024 III kv Ettevõte: 342 €2024 IV kv Ettevõte: 2 €IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: 378 €2025 IV kv Ettevõte: 140 €IV·252026 I kv Ettevõte: 237 €2026 II kv Ettevõte: 581 €II·262026 III kv Ettevõte: 524 €III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: 2 €2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 378 €III·252025 IV kv Ettevõte: 140 €2026 I kv Ettevõte: 237 €I·262026 II kv Ettevõte: 581 €2026 III kv Ettevõte: 524 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 2 107 524 — —
2026 II kv 1 500 581 — —
2026 I kv 3 837 237 — —
2025 IV kv 694 140 — —
2025 III kv 2 501 378 — —
2025 II kv 2 496 — — —
2025 I kv 1 417 — — —
2024 IV kv 694 2 — —
2024 III kv 4 024 342 — —
2024 II kv 4 145 224 — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv 2 658 470 — —
2023 II kv 2 664 — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv — — — —
2022 III kv 2 800 510 — —
2022 II kv 920 184 — —
2022 I kv — — — —

Juhatus

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01131Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30023018 / 3
12.04.2019
Muutmiskanne Jõustunud
12.04.2019
PDF
Ä 30023018 / 2
16.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.02.2018
PDF
Ä 2853 / 2
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 23018
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes