osaühing Arme Turvas

Registrisse kantud Registrikood 10035790 OÜ Aravete alevik Registreeritud 30.05.1996
Võrdle

osaühing Arme Turvas (OÜ), Aravete alevik, registrikood 10035790, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 2 063 446 € ja töötajaid 24.

Käive
2 063 446 €
↑ 12,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
170 596 €
↑ 84,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
110 290 €
↑ 59,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
24
−3 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 2,1 mln €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 4 595 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
  • Müügitulu · 2025 3,7 mln €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 28,6 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 2 063 446 € · +12,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 250 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 13 905 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 14 155 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 216 930 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 425 786 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 1 943 220 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 402 582 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 1 835 424 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 063 446 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 14 155 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 216 930 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 1 425 786 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 943 220 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 402 582 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 835 424 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 2 063 446 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 4 595 € · +79,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 1 172 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 340 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 5 125 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 743 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 2 561 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 595 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 172 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 3 340 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 125 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 2 743 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 561 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 4 595 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 24 · −11,1% võrreldes 2026 II kv
01020302023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 26II·252025 III kv Ettevõte: 282025 IV kv Ettevõte: 21IV·252026 I kv Ettevõte: 232026 II kv Ettevõte: 27II·262026 III kv Ettevõte: 24III·2601020302024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 262025 III kv Ettevõte: 28III·252025 IV kv Ettevõte: 212026 I kv Ettevõte: 23I·262026 II kv Ettevõte: 272026 III kv Ettevõte: 24III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 170 596 € · +84,7% võrreldes 2026 II kv
01002003002023 IV kv Ettevõte: 580 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 3 684 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 625 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 096 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 39 429 €2025 IV kv Ettevõte: 254 845 €IV·252026 I kv Ettevõte: 46 868 €2026 II kv Ettevõte: 92 342 €II·262026 III kv Ettevõte: 170 596 €III·2601002003002024 IV kv Ettevõte: 625 €2025 I kv Ettevõte: 4 096 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 39 429 €III·252025 IV kv Ettevõte: 254 845 €2026 I kv Ettevõte: 46 868 €I·262026 II kv Ettevõte: 92 342 €2026 III kv Ettevõte: 170 596 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 2 063 446 170 596 110 290 24
2026 II kv 1 835 424 92 342 69 134 27
2026 I kv 402 582 46 868 63 081 23
2025 IV kv 1 943 220 254 845 107 631 21
2025 III kv 1 425 786 39 429 93 529 28
2025 II kv 216 930 — 30 468 26
2025 I kv 14 155 4 096 — —
2024 IV kv — 625 — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv 13 905 3 684 — —
2024 I kv 250 — — —
2023 IV kv — 580 — —
2023 III kv — — — —
2023 II kv — 580 — —
2023 I kv 17 155 3 340 — —
2022 IV kv 13 905 3 355 — —
2022 III kv 33 — — —
2022 II kv — 547 — —
2022 I kv 13 718 2 805 — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 532 €
Käive töötaja kohta kvartalis
85 977 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 3 689 434 € · +25 964,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 13 801 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 13 801 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 13 718 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 14 072 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 14 155 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 14 155 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 3 689 434 € Tegevusala mediaan: 10 955 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 13 801 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 13 801 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 13 718 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 14 072 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 14 155 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 14 155 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 3 689 434 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 1 055 651 € · +153 785,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-25002505007501 0001 2502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 848 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: -4 775 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: 10 866 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 64 555 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: -60 049 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 686 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 1 055 651 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-25002505007501 0001 2502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 10 848 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: -4 775 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: 10 866 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 64 555 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: -60 049 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 686 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 1 055 651 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 28,6 % · +23,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
-600-400-20002004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 78,6 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: -34,6 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: 79,2 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 458,7 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: -424,2 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 28,6 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-600-400-20002004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 78,6 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: -34,6 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: 79,2 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 458,7 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: -424,2 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 28,6 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 6 927 645 € · +630,4% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 926 381 €20192020 Ettevõte: 938 372 €20202021 Ettevõte: 950 792 €20212022 Ettevõte: 1 017 428 €20222023 Ettevõte: 949 318 €20232024 Ettevõte: 948 527 €20242025 Ettevõte: 6 927 645 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 926 381 €20192020 Ettevõte: 938 372 €2021 Ettevõte: 950 792 €20212022 Ettevõte: 1 017 428 €2023 Ettevõte: 949 318 €20232024 Ettevõte: 948 527 €2025 Ettevõte: 6 927 645 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 1 966 526 € · +115,9% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 881 495 €20192020 Ettevõte: 894 817 €20202021 Ettevõte: 905 683 €20212022 Ettevõte: 970 238 €20222023 Ettevõte: 910 189 €20232024 Ettevõte: 910 875 €20242025 Ettevõte: 1 966 526 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 881 495 €20192020 Ettevõte: 894 817 €2021 Ettevõte: 905 683 €20212022 Ettevõte: 970 238 €2023 Ettevõte: 910 189 €20232024 Ettevõte: 910 875 €2025 Ettevõte: 1 966 526 €2025
Töötajad 2025: 22 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05101520252016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 22 Tegevusala mediaan: 1202505101520252018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 22 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 3 689 434 1 055 651 657 604 6 927 645 1 966 526 22
2024 14 155 686 0 948 527 910 875 0
2023 14 155 -60 049 0 949 318 910 189 0
2022 14 072 64 555 0 1 017 428 970 238 0
2021 13 718 10 866 0 950 792 905 683 0
2020 13 801 -4 775 — 938 372 894 817 0
2019 13 801 10 848 — 926 381 881 495 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 12
2010 — — — — — 16
2009 — — — — — 20
2008 — — — — — 18
2007 — — — — — 20
2006 — — — — — 21
2005 — — — — — 25
2004 — — — — — 31
2003 — — — — — 31
2002 — — — — — 30
2001 — — — — — 24
2000 — — — — — 21
1999 — — — — — 26
1998 — — — — — 29
1997 — — — — — 34

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
28,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
53,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
15,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
28,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
71,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,84
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
167 702 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 491 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 13.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 21.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30027099 / 16
14.07.2025
Muutmiskanne Jõustunud
14.07.2025
PDF
Ä 30027099 / M2
04.07.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 19.07.2025 Puudused kõrvaldatud
14.07.2025
PDF
Ä 30027099 / 15
07.04.2025
Muutmiskanne Jõustunud
07.04.2025
PDF
Ä 30027099 / 14
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30027099 / 13
07.09.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
07.09.2022
PDF
Ä 30027099 / 12
27.09.2021
Muutmiskanne Jõustunud
27.09.2021
PDF
Ä 30027099 / 11
24.05.2021
Muutmiskanne Jõustunud
24.05.2021
PDF
Ä 30027099 / 10
29.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
29.06.2018
PDF
Ä 30027099 / 9
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30027099 / 8
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 30027099 / 7
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
K 30027099 / 6
28.03.2016
Kommertspandi kustutamiskanne Jõustunud
28.03.2016
PDF
Ä 30027099 / 5
06.11.2013
Muutmiskanne Jõustunud
06.11.2013
PDF
Ä 30027099 / 4
27.07.2011
Muutmiskanne Jõustunud
27.07.2011
PDF
Ä 27099 / 3
20.11.2009
Muutmiskanne Jõustunud
20.11.2009
PDF
Ä 27099 / M1
11.11.2009
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
11.11.2009
PDF
Ä 27099 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 27099
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 2101 / 6
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
K 27100
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
K 19882 / 4
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
K 19882 / 3
01.09.2005
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud PDF
K 19882 / 2
01.09.2005
Kommertspandi kustutamiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes