Osaühing Incognito Ballistic
Osaühing Incognito Ballistic (OÜ), Tallinn, registrikood 10023261, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 7 491 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 7 491 €parem kui 45% ettevõteteltegevusala mediaan 9 242 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 536
- Müügitulu · 2025 30 336 €parem kui 77% ettevõteteltegevusala mediaan 6 586 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 527
- Puhasrentaablus · 2025 9,4 %parem kui 49% ettevõteteltegevusala mediaan 10,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 370
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 7 491 | — | — | — |
| 2026 II kv | 7 161 | — | — | — |
| 2026 I kv | 8 434 | 111 | — | — |
| 2025 IV kv | 696 | — | — | — |
| 2025 III kv | 19 213 | 844 | — | — |
| 2025 II kv | 5 295 | — | — | — |
| 2025 I kv | 4 965 | — | — | — |
| 2024 IV kv | 10 709 | 139 | — | — |
| 2024 III kv | 850 | — | — | — |
| 2024 II kv | 5 791 | 50 | — | — |
| 2024 I kv | 1 450 | — | — | — |
| 2023 IV kv | 9 328 | 1 629 | — | — |
| 2023 III kv | 19 312 | 574 | — | — |
| 2023 II kv | 18 076 | 4 071 | 2 765 | 1 |
| 2023 I kv | 18 624 | 5 540 | 4 148 | 1 |
| 2022 IV kv | 15 929 | 4 738 | 4 148 | 1 |
| 2022 III kv | 17 515 | 4 573 | 4 148 | 1 |
| 2022 II kv | 13 407 | 5 394 | 4 148 | 1 |
| 2022 I kv | 18 971 | 5 511 | 4 148 | 1 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 336 | 2 859 | 0 | 11 843 | 8 127 | 0 |
| 2024 | 20 780 | -47 304 | 0 | 7 547 | 5 268 | 0 |
| 2023 | 61 279 | -14 621 | 9 792 | 52 915 | 52 572 | 0 |
| 2022 | 59 074 | -5 505 | 39 168 | 72 514 | 67 193 | 1 |
| 2021 | 75 386 | 21 096 | 19 584 | 82 740 | 72 698 | 1 |
| 2020 | 58 865 | 7 364 | — | 57 968 | 51 602 | 0 |
| 2019 | 67 911 | 330 | — | 68 902 | 44 238 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 10.07.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 28.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 21.08.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 11.12.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 06.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 09.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 25.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Knut-Joosep PalmJuhatuse liige · alates 26.11.2002
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Priit JuurmannFüüsiline isik · 20 000 €
- Knut-Joosep PalmFüüsiline isik · 20 000 €
Tegelikud kasusaajad
- Priit Juurmannotsene osalus · alates 01.10.2026
- Knut-Joosep Palmotsene osalus · ITA · alates 03.01.2019
Asutajad ja muud isikud
- Knut-Joosep PalmAsutaja · 5 000 € · 29.04.1996
- Priit JuurmannAsutaja · 5 000 € · 29.04.1996
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 74121Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10068948 / M8 07.07.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 06.08.2026 | Puudused kõrvaldatud 11.07.2026 |
|
| Ä 10068948 / 11 25.02.2025 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 25.02.2025 |
||
| Ä 10068948 / M7 12.02.2025 |
Korraldav määrus | 26.02.2025 | Puudused kõrvaldatud 25.02.2025 |
|
| Ä 10068948 / M6 13.08.2024 |
Aruandetrahvimäärus | 28.08.2024 | Jõustunud 30.08.2024 |
|
| Ä 10068948 / M5 06.07.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 05.08.2024 | Puudused kõrvaldatud 31.08.2024 |
|
| Ä 10068948 / 10 11.12.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 11.12.2023 |
||
| Ä 10068948 / 9 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10068948 / M4 22.08.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 21.09.2023 | Puudused kõrvaldatud 12.12.2023 |
|
| Ä 10068948 / M3 14.04.2021 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 14.05.2021 | Puudused kõrvaldatud 25.05.2021 |
|
| Ä 10068948 / M2 26.04.2018 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 26.10.2018 | Puudused kõrvaldatud 21.05.2018 |
|
| Ä 10068948 / 8 03.04.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.04.2018 |
||
| Ä 10068948 / 7 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10068948 / 6 08.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2017 |
||
| Ä 10068948 / 5 31.08.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.08.2016 |
||
| Ä 10068948 / 4 08.07.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.07.2011 |
||
| Ä 10068948 / 3 31.08.2010 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 31.08.2010 |
||
| Ä 10068948 / M1 29.06.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 29.06.2010 |
||
| Ä 68948 / 2 05.01.2009 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 06.01.2009 |
||
| Ä 559 / 4 29.11.2002 |
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus | Jõustunud | ||
| Ä 68948 25.11.2002 |
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne | Jõustunud | ||
| Ä 559 / 3 07.11.2002 |
Märkus | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes