ANDRUSE-JÜRNA TALU

Registrisse kantud Registrikood 10010442 FIE Kerema küla Registreeritud 09.02.1996
Võrdle

ANDRUSE-JÜRNA TALU (FIE), Kerema küla, registrikood 10010442, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Segapõllumajandus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 8 075 € ja töötajaid 2.

Käive
8 075 €
↓ 5,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 969 €
↓ 34,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 307 €
↓ 1,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 8 075 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 654 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 8 075 € · −5,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 8 399 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 7 936 € Tegevusala mediaan: 10 286 €2024 II kv Ettevõte: 8 255 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 379 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 7 081 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 753 € Tegevusala mediaan: 10 098 €2025 II kv Ettevõte: 7 860 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 251 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 7 050 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 217 € Tegevusala mediaan: 9 867 €2026 II kv Ettevõte: 8 525 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 8 075 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 7 081 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 5 753 € Tegevusala mediaan: 10 098 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 860 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 10 251 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 7 050 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 5 217 € Tegevusala mediaan: 9 867 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 525 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 8 075 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 654 € · −1,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 159 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 284 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: 1 395 € Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 480 € Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 1 523 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 523 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 1 282 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 326 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 1 672 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 654 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 395 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: 1 480 € Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 523 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 1 523 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 282 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 1 326 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 672 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 1 654 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 969 € · −34,1% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 210 €IV·232024 I kv Ettevõte: 167 €2024 II kv Ettevõte: 292 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 369 €2024 IV kv Ettevõte: 3 262 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 735 €2025 II kv Ettevõte: 1 761 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 359 €2025 IV kv Ettevõte: 1 882 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 386 €2026 II kv Ettevõte: 2 987 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 969 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 3 262 €2025 I kv Ettevõte: 2 735 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 761 €2025 III kv Ettevõte: 3 359 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 882 €2026 I kv Ettevõte: 2 386 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 987 €2026 III kv Ettevõte: 1 969 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 8 075 1 969 3 307 2
2026 II kv 8 525 2 987 3 343 2
2026 I kv 5 217 2 386 2 652 2
2025 IV kv 7 050 1 882 2 564 2
2025 III kv 10 251 3 359 3 045 2
2025 II kv 7 860 1 761 3 045 2
2025 I kv 5 753 2 735 2 960 2
2024 IV kv 7 081 3 262 2 789 2
2024 III kv 6 379 2 369 2 568 2
2024 II kv 8 255 292 317 2
2024 I kv 7 936 167 — 1
2023 IV kv 8 399 210 — 1
2023 III kv 8 398 — — 1
2023 II kv 5 864 — — 1
2023 I kv 8 689 97 — 1
2022 IV kv 9 675 945 934 —
2022 III kv 12 114 1 613 1 366 1
2022 II kv 9 392 682 1 199 1
2022 I kv 5 661 1 199 1 199 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
551 €
Käive töötaja kohta kvartalis
4 038 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Juhatus

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01501Segapõllumajandus Põhitegevus
  • 03111Merekalapüük
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30030568 / 5
03.07.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
03.07.2018
PDF
Ä 30030568 / 4
05.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
05.03.2018
PDF
Ä 30030568 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 30568 / 2
18.05.2009
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
18.05.2009
PDF
Ä 598 / 2
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 30568
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes