Sihtasutus Keila Haigla
Sihtasutus Keila Haigla (SA), Keila linn, registrikood 90007365, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hooldusraviasutuste tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2024 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 257
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 62 447 | — | — |
| 2026 II kv | — | — | — | — |
| 2026 I kv | — | — | — | — |
| 2025 IV kv | — | 78 | — | — |
| 2025 III kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | — | 78 | — | — |
| 2025 I kv | — | — | — | — |
| 2024 IV kv | — | 2 | — | — |
| 2024 III kv | — | 1 149 | — | — |
| 2024 II kv | — | 53 209 | — | — |
| 2024 I kv | — | — | — | — |
| 2023 IV kv | — | 204 | — | — |
| 2023 III kv | — | 316 | — | — |
| 2023 II kv | 18 405 | 743 485 | 334 618 | — |
| 2023 I kv | 7 577 | 677 464 | 460 809 | 7 |
| 2022 IV kv | 490 | 413 159 | 435 653 | 29 |
| 2022 III kv | 1 293 | 425 246 | 449 169 | 36 |
| 2022 II kv | 3 266 | 380 257 | 392 267 | 47 |
| 2022 I kv | 1 014 | 463 691 | 370 287 | 51 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hoolekandeasutuste tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 0 | 0 | 8 358 | 4 978 | 0 |
| 2023 | 0 | 4 020 | 1 766 563 | 8 358 | 4 978 | 68 |
| 2022 | 0 | 1 681 151 | 4 516 213 | 5 768 571 | 3 262 458 | 200 |
| 2021 | 0 | 1 206 636 | 3 492 552 | 4 966 097 | 1 581 307 | 181 |
| 2020 | 0 | 527 722 | 3 204 976 | 4 036 538 | 537 243 | 180 |
| 2019 | 0 | -61 197 | 2 846 368 | 4 948 420 | 9 521 | 189 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 202 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 221 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 242 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 100 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 80 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 75 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 120 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 150 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 47 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 47 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 53 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 53 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 26 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 24 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 55 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 05.02.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 25.06.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 05.12.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 03.12.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 06.07.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 21.10.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Merle VaherJuhatuse liige · alates 08.11.2020
Esindusõigus
Sihtasutust võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Lee PadrikMuul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 19.07.2021
Asutajad ja muud isikud
- Osaühing Benefit Keila RavikeskusAsutaja · 0 € · 05.12.2002
- Kersti RuutAudiitorettevõtja · 31.12.2019
- RUUT & PARTNERID AUDIITORBÜROO OÜAudiitorettevõtja · 31.12.2019
- August RebaneNõukogu esimees · 03.08.2020
- Anna PadrikNõukogu liige · 03.08.2020
- Erki VeskiNõukogu liige · 03.08.2020
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 87101Hooldusraviasutuste tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| S 10177217 / M3 28.01.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 27.02.2026 | Puudused kõrvaldatud 06.02.2026 |
|
| S 10177217 / 7 11.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.09.2023 |
||
| S 10177217 / 6 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| S 10177217 / 5 08.11.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2020 |
||
| S 10177217 / 4 28.09.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.09.2020 |
||
| S 10177217 / 3 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| S 10177217 / 2 05.03.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.03.2015 |
||
| S 10177217 / M2 02.03.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 12.03.2015 | Puudused kõrvaldatud 03.03.2015 |
|
| S 10177217 08.10.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.10.2014 |
||
| S 10177217 / M1 06.10.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 16.10.2014 | Puudused kõrvaldatud 06.10.2014 |
|
| S 30020331 / 7 12.12.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.12.2012 |
||
| S 30020331 / M3 17.07.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 17.07.2012 |
||
| S 30020331 / M2 08.06.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 08.06.2012 |
||
| S 30020331 / 6 19.03.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.03.2012 |
||
| S 30020331 / 5 24.01.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 24.01.2012 |
||
| S 30020331 / 4 23.01.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.01.2012 |
||
| S 30020331 / 3 25.05.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.05.2011 |
||
| S 20331 / 2 25.11.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.11.2009 |
||
| S 20331 / M1 10.11.2009 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 23.01.2010 | Jõustunud 24.11.2009 |
|
| S 23997 / 3 27.01.2005 |
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus | Jõustunud | ||
| S 20331 25.01.2005 |
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne | Jõustunud | ||
| S 23997 / 2 13.01.2005 |
Märkus | Jõustunud | ||
| K 27978 08.12.2004 |
Eitav kandeotsus | Jõustunud | ||
| S 23997 / M3 19.05.2003 |
Kättetoimetatav määrus | Jõustunud | ||
| S 23997 / M2 07.05.2003 |
Kättetoimetatav määrus | Jõustunud | ||
| S 23997 21.01.2003 |
Esmakanne | Jõustunud | ||
| S 23997 / M1 19.12.2002 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 18.03.2003 | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes