Silvara Invest OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14999021
OÜ Putu küla Registreeritud 01.07.2020
Võrdle
Silvara Invest OÜ (OÜ), Putu küla, registrikood 14999021, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69
Müügitulu · 2025 13 944 €
parem kui 52% ettevõtetel
tegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
Puhasrentaablus · 2025 -6,8 %
parem kui 15% ettevõtetel
tegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880
Maksud ja käive
2022 II kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 9 740 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2022 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8 475 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8 487 € 2022 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 7 951 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8 252 € 2023 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8 560 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8 613 € 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8 379 € IV·23 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 025 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 8 820 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 482 €
Tegevusala mediaan: 9 182 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 921 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 740 € III·26 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2023 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8 560 € 2023 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8 613 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8 379 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 025 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 8 820 € 2026 I kv
Ettevõte: 482 €
Tegevusala mediaan: 9 182 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 921 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 740 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2023 III kv: 679 € · +5,1% võrreldes 2023 II kv · tegevusala mediaan 960 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
0 250 500 750 1 000 1 250 2022 II kv
Ettevõte: 680 €
Tegevusala mediaan: 849 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 680 €
Tegevusala mediaan: 890 € 2022 IV kv
Ettevõte: 680 €
Tegevusala mediaan: 893 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 716 €
Tegevusala mediaan: 899 € 2023 II kv
Ettevõte: 646 €
Tegevusala mediaan: 918 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 679 €
Tegevusala mediaan: 960 € 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 957 € IV·23 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 123 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 088 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 096 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 122 € III·26 0 250 500 750 1 000 1 250 2023 II kv
Ettevõte: 646 €
Tegevusala mediaan: 918 € 2023 III kv
Ettevõte: 679 €
Tegevusala mediaan: 960 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 957 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 126 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 123 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 088 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 096 € 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 122 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2023 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022 II kv
Ettevõte: 1 II·22 2022 III kv
Ettevõte: 1 2022 IV kv
Ettevõte: 1 IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 1 2023 II kv
Ettevõte: 1 II·23 2023 III kv
Ettevõte: 1 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 II kv
Ettevõte: 1 2023 III kv
Ettevõte: 1 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 2026 II kv
Ettevõte: — 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Riiklikud maksud , € 2026 I kv: 0 €
0 200 400 600 800 2022 II kv
Ettevõte: 627 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 627 € 2022 IV kv
Ettevõte: 627 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 641 € 2023 II kv
Ettevõte: 570 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 599 € 2023 IV kv
Ettevõte: 432 € IV·23 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 € 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0 200 400 600 2023 II kv
Ettevõte: 570 € 2023 III kv
Ettevõte: 599 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 432 € 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: — 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2021 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 13 944 € · −82,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 784 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2021
Ettevõte: 29 093 €
Tegevusala mediaan: 10 862 € 2021 2022
Ettevõte: 15 208 €
Tegevusala mediaan: 11 500 € 2022 2023
Ettevõte: 27 187 €
Tegevusala mediaan: 12 140 € 2023 2024
Ettevõte: 79 005 €
Tegevusala mediaan: 12 266 € 2024 2025
Ettevõte: 13 944 €
Tegevusala mediaan: 12 784 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2021
Ettevõte: 29 093 €
Tegevusala mediaan: 10 862 € 2021 2022
Ettevõte: 15 208 €
Tegevusala mediaan: 11 500 € 2023
Ettevõte: 27 187 €
Tegevusala mediaan: 12 140 € 2023 2024
Ettevõte: 79 005 €
Tegevusala mediaan: 12 266 € 2025
Ettevõte: 13 944 €
Tegevusala mediaan: 12 784 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -949 € · −102,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 062 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
-10 000 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2021
Ettevõte: 6 048 €
Tegevusala mediaan: 1 164 € 2021 2022
Ettevõte: 5 005 €
Tegevusala mediaan: 1 042 € 2022 2023
Ettevõte: 30 683 €
Tegevusala mediaan: 1 210 € 2023 2024
Ettevõte: 36 260 €
Tegevusala mediaan: 987 € 2024 2025
Ettevõte: -949 €
Tegevusala mediaan: 1 062 € 2025 -10 000 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2021
Ettevõte: 6 048 €
Tegevusala mediaan: 1 164 € 2021 2022
Ettevõte: 5 005 €
Tegevusala mediaan: 1 042 € 2023
Ettevõte: 30 683 €
Tegevusala mediaan: 1 210 € 2023 2024
Ettevõte: 36 260 €
Tegevusala mediaan: 987 € 2025
Ettevõte: -949 €
Tegevusala mediaan: 1 062 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: -6,8 % · −52,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 14,8 % · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-25 0 25 50 75 100 125 2021
Ettevõte: 20,8 %
Tegevusala mediaan: 17,9 % 2021 2022
Ettevõte: 32,9 %
Tegevusala mediaan: 16,2 % 2022 2023
Ettevõte: 112,9 %
Tegevusala mediaan: 16,9 % 2023 2024
Ettevõte: 45,9 %
Tegevusala mediaan: 15,0 % 2024 2025
Ettevõte: -6,8 %
Tegevusala mediaan: 14,8 % 2025 -25 0 25 50 75 100 125 2021
Ettevõte: 20,8 %
Tegevusala mediaan: 17,9 % 2021 2022
Ettevõte: 32,9 %
Tegevusala mediaan: 16,2 % 2023
Ettevõte: 112,9 %
Tegevusala mediaan: 16,9 % 2023 2024
Ettevõte: 45,9 %
Tegevusala mediaan: 15,0 % 2025
Ettevõte: -6,8 %
Tegevusala mediaan: 14,8 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 109 189 € · +35,3% võrreldes 2024
0 25 50 75 100 125 2021
Ettevõte: 17 071 € 2021 2022
Ettevõte: 15 877 € 2022 2023
Ettevõte: 44 638 € 2023 2024
Ettevõte: 80 714 € 2024 2025
Ettevõte: 109 189 € 2025 0 25 50 75 100 125 2021
Ettevõte: 17 071 € 2021 2022
Ettevõte: 15 877 € 2023
Ettevõte: 44 638 € 2023 2024
Ettevõte: 80 714 € 2025
Ettevõte: 109 189 € 2025
Omakapital , € 2025: 79 547 € · −1,2% võrreldes 2024
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2021
Ettevõte: 8 548 € 2021 2022
Ettevõte: 13 553 € 2022 2023
Ettevõte: 44 236 € 2023 2024
Ettevõte: 80 496 € 2024 2025
Ettevõte: 79 547 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2021
Ettevõte: 8 548 € 2021 2022
Ettevõte: 13 553 € 2023
Ettevõte: 44 236 € 2023 2024
Ettevõte: 80 496 € 2025
Ettevõte: 79 547 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
27.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
29.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
16.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.07.2020 – 31.12.2021
29.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Osaühingut võib kõikide majandustegevusega seotud õigustoimingute tegemisel esindada iga prokurist. Prokurist võib kinnisasja võõrandada ja koormata vaid siis, kui selline õigus on registrikaardile kantud.
Omanikud
Omanikuna ettevõtetes
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Põhitegevus
68111 Enda kinnisvara ost ja müük
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes