Belief Water SPV1 OÜ
Belief Water SPV1 OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14780875, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Valdusfirmade tegevus. 2020. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
2020 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2020 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 306
Maksud ja käive
Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 310 154 | 2 500 | 0 |
| 2024 | — | 0 | 310 227 | 2 500 | 0 |
| 2023 | — | 0 | 310 300 | 2 500 | 0 |
| 2022 | — | 0 | 310 372 | 2 500 | 0 |
| 2021 | — | 0 | 310 484 | 2 500 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 310 582 | 2 500 | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 18.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 21.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 21.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 22.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 27.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 13.08.2019 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Monika KaruJuhatuse liige · alates 09.04.2025
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Funderbeam SPV Holding OÜJuriidiline isik · 16125592 · 2 500 €
Omanikuna ettevõtetes
- 18,10%
Tegelikud kasusaajad
- Monika Karukõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 22.06.2023
Asutajad ja muud isikud
- Funderbeam Markets OÜAsutaja · 2 500 € · 12.08.2019
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 64201Valdusfirmade tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50125759 / 6 09.04.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.04.2025 |
||
| Ä 50125759 / 5 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 50125759 / 4 21.02.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.02.2022 |
||
| Ä 50125759 / M1 09.02.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 24.02.2022 | Puudused kõrvaldatud 21.02.2022 |
|
| Ä 50125759 / 3 30.06.2020 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 30.06.2020 |
||
| Ä 50125759 / 2 01.10.2019 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 01.10.2019 |
||
| Ä 50125759 13.08.2019 |
Esmakanne | Jõustunud 13.08.2019 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes