Arion Investment Group OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14396711 OÜ Tallinn Registreeritud 27.12.2017
Võrdle

Arion Investment Group OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14396711, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 69 € ja töötajaid .

Käive
69 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Käive · 2026 III kv 69 €
    tegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 69 € · tegevusala mediaan 13 705 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 1 030 € Tegevusala mediaan: 15 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 762 €2024 II kv Ettevõte: 188 € Tegevusala mediaan: 14 762 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 140 €2024 IV kv Ettevõte: 110 € Tegevusala mediaan: 15 052 €IV·242025 I kv Ettevõte: 54 152 € Tegevusala mediaan: 14 703 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 688 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 984 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 505 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 237 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 128 €II·262026 III kv Ettevõte: 69 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 110 € Tegevusala mediaan: 15 052 €2025 I kv Ettevõte: 54 152 € Tegevusala mediaan: 14 703 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 688 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 505 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 237 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2026 III kv Ettevõte: 69 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 II kv: 1 547 € · +1,1% võrreldes 2025 I kv · tegevusala mediaan 1 758 € · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 1 360 € Tegevusala mediaan: 1 639 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 587 € Tegevusala mediaan: 1 650 €2024 II kv Ettevõte: 1 496 € Tegevusala mediaan: 1 721 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 496 € Tegevusala mediaan: 1 700 €2024 IV kv Ettevõte: 1 496 € Tegevusala mediaan: 1 679 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 530 € Tegevusala mediaan: 1 739 €2025 II kv Ettevõte: 1 547 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 758 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 641 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 597 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 649 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 496 € Tegevusala mediaan: 1 679 €2025 I kv Ettevõte: 1 530 € Tegevusala mediaan: 1 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 547 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 758 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 641 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 597 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 649 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 I kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2025 IV kv: 337 € · −76,5% võrreldes 2025 III kv
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 1 380 €IV·232024 I kv Ettevõte: 12 553 €2024 II kv Ettevõte: 1 380 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 380 €2024 IV kv Ettevõte: 1 381 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 263 €2025 II kv Ettevõte: 1 550 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 431 €2025 IV kv Ettevõte: 337 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 1 381 €2025 I kv Ettevõte: 13 263 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 550 €2025 III kv Ettevõte: 1 431 €III·252025 IV kv Ettevõte: 337 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 69 — — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — 337 247 —
2025 III kv — 1 431 1 547 —
2025 II kv — 1 550 1 547 1
2025 I kv 54 152 13 263 1 530 1
2024 IV kv 110 1 381 1 496 1
2024 III kv — 1 380 1 496 1
2024 II kv 188 1 380 1 496 1
2024 I kv — 12 553 2 587 1
2023 IV kv 1 030 1 380 1 360 1
2023 III kv 2 240 1 586 1 265 1
2023 II kv 5 727 995 1 074 1
2023 I kv 2 875 977 1 056 1
2022 IV kv 100 513 941 1 020 1
2022 III kv 48 512 10 425 1 020 1
2022 II kv — 941 1 020 1
2022 I kv — 941 1 020 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 45 500 € Tegevusala mediaan: 8 779 €20202021 Ettevõte: 13 917 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 75 500 € Tegevusala mediaan: 10 945 €20222023 Ettevõte: 5 115 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 1 030 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 45 500 € Tegevusala mediaan: 8 779 €2021 Ettevõte: 13 917 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 75 500 € Tegevusala mediaan: 10 945 €2023 Ettevõte: 5 115 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 1 030 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -62 243 € · −116,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-400-20002004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 29 585 € Tegevusala mediaan: 760 €20202021 Ettevõte: -10 298 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 486 605 € Tegevusala mediaan: 470 €20222023 Ettevõte: -254 946 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 375 078 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: -62 243 € Tegevusala mediaan: 284 €2025-400-20002004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 29 585 € Tegevusala mediaan: 760 €2021 Ettevõte: -10 298 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 486 605 € Tegevusala mediaan: 470 €2023 Ettevõte: -254 946 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 375 078 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: -62 243 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 36 415,3 % · +41 399,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 25,0 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 65,0 % Tegevusala mediaan: 32,1 %20202021 Ettevõte: -74,0 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: 644,5 % Tegevusala mediaan: 27,6 %20222023 Ettevõte: -4 984,3 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 36 415,3 % Tegevusala mediaan: 25,0 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 22,0 %2025-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 65,0 % Tegevusala mediaan: 32,1 %2021 Ettevõte: -74,0 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: 644,5 % Tegevusala mediaan: 27,6 %2023 Ettevõte: -4 984,3 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 36 415,3 % Tegevusala mediaan: 25,0 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 22,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 514 898 € · −11,0% võrreldes 2024
02004006002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: —20192020 Ettevõte: 82 848 €20202021 Ettevõte: 34 416 €20212022 Ettevõte: 515 735 €20222023 Ettevõte: 248 970 €20232024 Ettevõte: 578 380 €20242025 Ettevõte: 514 898 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: —20192020 Ettevõte: 82 848 €2021 Ettevõte: 34 416 €20212022 Ettevõte: 515 735 €2023 Ettevõte: 248 970 €20232024 Ettevõte: 578 380 €2025 Ettevõte: 514 898 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 513 006 € · −10,9% võrreldes 2024
02004006002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: —20192020 Ettevõte: 78 277 €20202021 Ettevõte: 17 349 €20212022 Ettevõte: 503 954 €20222023 Ettevõte: 245 965 €20232024 Ettevõte: 576 043 €20242025 Ettevõte: 513 006 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: —20192020 Ettevõte: 78 277 €2021 Ettevõte: 17 349 €20212022 Ettevõte: 503 954 €2023 Ettevõte: 245 965 €20232024 Ettevõte: 576 043 €2025 Ettevõte: 513 006 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -62 243 14 129 514 898 513 006 1
2024 1 030 375 078 13 487 578 380 576 043 1
2023 5 115 -254 946 34 287 248 970 245 965 1
2022 75 500 486 605 9 627 515 735 503 954 1
2021 13 917 -10 298 10 651 34 416 17 349 1
2020 45 500 29 585 9 889 82 848 78 277 1
2019 — — — — — 1
2018 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
-12,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-12,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
14,20
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
0 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 177 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.07.2024 – 30.06.2025 25.08.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.07.2023 – 30.06.2024 29.12.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.07.2022 – 30.06.2023 25.01.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.07.2021 – 30.06.2022 12.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.07.2020 – 30.06.2021 03.01.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.07.2019 – 30.06.2020 30.12.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70221Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50072924 / M1
06.01.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 05.02.2024 Puudused kõrvaldatud
26.01.2024
PDF
Ä 50072924 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50072924 / 5
04.04.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
04.04.2023
PDF
Ä 50072924 / 4
25.07.2018
Muutmiskanne Jõustunud
25.07.2018
PDF
Ä 50072924 / 3
06.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.06.2018
PDF
Ä 50072924 / 2
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50072924
27.12.2017
Esmakanne Jõustunud
27.12.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes