OÜ Kruusamäe Talu

Registrisse kantud Registrikood 12818792 OÜ Järva-Jaani alev Registreeritud 19.03.2015
Võrdle

OÜ Kruusamäe Talu (OÜ), Järva-Jaani alev, registrikood 12818792, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 106 986 € ja töötajaid 1.

Käive
106 986 €
↑ 1 683,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
18 653 €
↑ 2 403,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 713 €
↑ 28,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 106 986 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 713 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
  • Müügitulu · 2025 300 891 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 9,2 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 106 986 € · +1 683,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
0501001502023 IV kv Ettevõte: 34 511 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 15 104 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 10 193 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 143 957 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 43 110 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 74 736 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 20 920 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 138 891 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 76 994 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 60 757 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 106 986 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 43 110 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 74 736 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 20 920 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 138 891 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 76 994 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 60 757 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 106 986 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 713 € · +28,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 028 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 633 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 1 144 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 144 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: 1 144 € Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 424 € Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 1 273 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 119 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 1 273 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 905 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 1 338 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 713 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 1 144 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: 3 424 € Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 273 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 1 119 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 273 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 3 905 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 338 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 1 713 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 18 653 € · +2 403,8% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 17 859 €2024 IV kv Ettevõte: 7 951 €IV·242025 I kv Ettevõte: 19 010 €2025 II kv Ettevõte: 3 871 €II·252025 III kv Ettevõte: 25 372 €2025 IV kv Ettevõte: 16 702 €IV·252026 I kv Ettevõte: 16 397 €2026 II kv Ettevõte: 745 €II·262026 III kv Ettevõte: 18 653 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 7 951 €2025 I kv Ettevõte: 19 010 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 871 €2025 III kv Ettevõte: 25 372 €III·252025 IV kv Ettevõte: 16 702 €2026 I kv Ettevõte: 16 397 €I·262026 II kv Ettevõte: 745 €2026 III kv Ettevõte: 18 653 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 106 986 18 653 1 713 1
2026 II kv 6 000 745 1 338 1
2026 I kv 60 757 16 397 3 905 1
2025 IV kv 76 994 16 702 1 273 1
2025 III kv 138 891 25 372 1 119 1
2025 II kv 20 920 3 871 1 273 1
2025 I kv 74 736 19 010 3 424 1
2024 IV kv 43 110 7 951 1 144 1
2024 III kv 143 957 17 859 1 144 1
2024 II kv 10 193 — 1 144 1
2024 I kv 15 104 — 1 633 1
2023 IV kv 34 511 — 1 028 1
2023 III kv 129 483 20 761 1 074 1
2023 II kv — 995 1 074 1
2023 I kv 104 362 22 421 3 118 1
2022 IV kv 71 284 5 413 1 020 1
2022 III kv 101 528 14 503 1 020 1
2022 II kv — 941 1 020 1
2022 I kv 18 287 5 271 2 851 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
571 €
Käive töötaja kohta kvartalis
106 986 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 300 891 € · +28,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25 614 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 103 276 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 162 826 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 285 174 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 158 914 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 235 049 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 300 891 € Tegevusala mediaan: 10 955 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 25 614 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 103 276 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 162 826 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 285 174 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 158 914 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 235 049 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 300 891 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 27 616 € · +452,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 20 728 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 46 167 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: 87 783 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 233 767 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 21 192 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 4 995 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 27 616 € Tegevusala mediaan: 392 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 20 728 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 46 167 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: 87 783 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 233 767 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: 21 192 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 4 995 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 27 616 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 9,2 % · +7,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
0204060801002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 80,9 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 44,7 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: 53,9 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 82,0 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: 13,3 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 10,0 %20250204060801002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 80,9 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 44,7 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: 53,9 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 82,0 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: 13,3 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 993 515 € · +15,4% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 101 203 €20192020 Ettevõte: 345 982 €20202021 Ettevõte: 1 075 612 €20212022 Ettevõte: 1 438 711 €20222023 Ettevõte: 1 737 858 €20232024 Ettevõte: 1 727 788 €20242025 Ettevõte: 1 993 515 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 101 203 €20192020 Ettevõte: 345 982 €2021 Ettevõte: 1 075 612 €20212022 Ettevõte: 1 438 711 €2023 Ettevõte: 1 737 858 €20232024 Ettevõte: 1 727 788 €2025 Ettevõte: 1 993 515 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 503 430 € · +5,8% võrreldes 2024
02004006002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 98 707 €20192020 Ettevõte: 144 874 €20202021 Ettevõte: 219 277 €20212022 Ettevõte: 453 093 €20222023 Ettevõte: 474 285 €20232024 Ettevõte: 475 814 €20242025 Ettevõte: 503 430 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 98 707 €20192020 Ettevõte: 144 874 €2021 Ettevõte: 219 277 €20212022 Ettevõte: 453 093 €2023 Ettevõte: 474 285 €20232024 Ettevõte: 475 814 €2025 Ettevõte: 503 430 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 300 891 27 616 9 922 1 993 515 503 430 1
2024 235 049 4 995 9 795 1 727 788 475 814 1
2023 158 914 21 192 9 266 1 737 858 474 285 1
2022 285 174 233 767 9 651 1 438 711 453 093 1
2021 162 826 87 783 9 634 1 075 612 219 277 1
2020 103 276 46 167 2 043 345 982 144 874 1
2019 25 614 20 728 0 101 203 98 707 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
9,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
5,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
25,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
74,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,89
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
300 891 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
827 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 10.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
1 120 000 € Maaelu Edendamise Sihtasutus 16.10.2020 – kehtib

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus Põhitegevus
  • 0163Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50004732 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
K 50004732 / 8
16.10.2020
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
16.10.2020
PDF
Ä 50004732 / 7
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 50004732 / 6
20.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
20.12.2017
PDF
Ä 50004732 / 5
09.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2017
PDF
Ä 50004732 / 4
17.01.2017
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2017
PDF
Ä 50004732 / 3
16.03.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.03.2016
PDF
Ä 50004732 / 2
14.08.2015
Muutmiskanne Jõustunud
14.08.2015
PDF
Ä 50004732 / M1
11.08.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.09.2015 Puudused kõrvaldatud
14.08.2015
PDF
Ä 50004732
19.03.2015
Esmakanne Jõustunud
19.03.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes