Arro Keraamika Oü
Registrisse kantud Registrikood 12131463
OÜ Haapsalu linn Registreeritud 08.07.2011
Võrdle
Arro Keraamika Oü (OÜ), Haapsalu linn, registrikood 12131463, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kodu- ja ehiskeraamika tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 8 346 € ja töötajaid .
Käive
8 346 €
↑ 41,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 877 €
↑ 43,3% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine · EMTAK 23
Käive · 2026 III kv 8 346 €
parem kui 17% ettevõtetel
tegevusala mediaan 63 103 € · ettevõtteid tegevusalal: 231
Müügitulu · 2025 13 707 €
parem kui 35% ettevõtetel
tegevusala mediaan 34 797 € · ettevõtteid tegevusalal: 376
Puhasrentaablus · 2025 -6,4 %
parem kui 20% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 309
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 8 346 € · +41,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 63 103 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 150 €
Tegevusala mediaan: 62 349 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 406 €
Tegevusala mediaan: 44 811 € 2024 II kv
Ettevõte: 11 625 €
Tegevusala mediaan: 65 768 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 923 €
Tegevusala mediaan: 62 989 € 2024 IV kv
Ettevõte: 2 350 €
Tegevusala mediaan: 62 089 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 461 €
Tegevusala mediaan: 40 759 € 2025 II kv
Ettevõte: 6 268 €
Tegevusala mediaan: 67 824 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 451 €
Tegevusala mediaan: 67 530 € 2025 IV kv
Ettevõte: 3 807 €
Tegevusala mediaan: 64 934 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 9 741 €
Tegevusala mediaan: 38 304 € 2026 II kv
Ettevõte: 5 921 €
Tegevusala mediaan: 56 788 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 8 346 €
Tegevusala mediaan: 63 103 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2024 IV kv
Ettevõte: 2 350 €
Tegevusala mediaan: 62 089 € 2025 I kv
Ettevõte: 461 €
Tegevusala mediaan: 40 759 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 6 268 €
Tegevusala mediaan: 67 824 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 451 €
Tegevusala mediaan: 67 530 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 807 €
Tegevusala mediaan: 64 934 € 2026 I kv
Ettevõte: 9 741 €
Tegevusala mediaan: 38 304 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 5 921 €
Tegevusala mediaan: 56 788 € 2026 III kv
Ettevõte: 8 346 €
Tegevusala mediaan: 63 103 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 1 877 € · +43,3% võrreldes 2026 II kv
0 500 1 000 1 500 2 000 2023 IV kv
Ettevõte: 12 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 94 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 543 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 301 € 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: 983 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 293 € 2025 IV kv
Ettevõte: 877 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 601 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 310 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 877 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2024 IV kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: 983 € 2025 III kv
Ettevõte: 293 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 877 € 2026 I kv
Ettevõte: 601 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 310 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 877 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 13 707 € · +34,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 34 797 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 8 566 €
Tegevusala mediaan: 39 889 € 2019 2020
Ettevõte: 8 691 €
Tegevusala mediaan: 34 987 € 2020 2021
Ettevõte: 11 776 €
Tegevusala mediaan: 39 699 € 2021 2022
Ettevõte: 13 118 €
Tegevusala mediaan: 38 606 € 2022 2023
Ettevõte: 15 623 €
Tegevusala mediaan: 34 260 € 2023 2024
Ettevõte: 10 174 €
Tegevusala mediaan: 35 834 € 2024 2025
Ettevõte: 13 707 €
Tegevusala mediaan: 34 797 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 8 566 €
Tegevusala mediaan: 39 889 € 2019 2020
Ettevõte: 8 691 €
Tegevusala mediaan: 34 987 € 2021
Ettevõte: 11 776 €
Tegevusala mediaan: 39 699 € 2021 2022
Ettevõte: 13 118 €
Tegevusala mediaan: 38 606 € 2023
Ettevõte: 15 623 €
Tegevusala mediaan: 34 260 € 2023 2024
Ettevõte: 10 174 €
Tegevusala mediaan: 35 834 € 2025
Ettevõte: 13 707 €
Tegevusala mediaan: 34 797 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -879 € · +91,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 260 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
-12 500 -10 000 -7 500 -5 000 -2 500 0 2 500 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -2 781 €
Tegevusala mediaan: 511 € 2019 2020
Ettevõte: -95 €
Tegevusala mediaan: 309 € 2020 2021
Ettevõte: -1 260 €
Tegevusala mediaan: 741 € 2021 2022
Ettevõte: -5 586 €
Tegevusala mediaan: 711 € 2022 2023
Ettevõte: 254 €
Tegevusala mediaan: 169 € 2023 2024
Ettevõte: -10 506 €
Tegevusala mediaan: 181 € 2024 2025
Ettevõte: -879 €
Tegevusala mediaan: 260 € 2025 -12 500 -10 000 -7 500 -5 000 -2 500 0 2 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -2 781 €
Tegevusala mediaan: 511 € 2019 2020
Ettevõte: -95 €
Tegevusala mediaan: 309 € 2021
Ettevõte: -1 260 €
Tegevusala mediaan: 741 € 2021 2022
Ettevõte: -5 586 €
Tegevusala mediaan: 711 € 2023
Ettevõte: 254 €
Tegevusala mediaan: 169 € 2023 2024
Ettevõte: -10 506 €
Tegevusala mediaan: 181 € 2025
Ettevõte: -879 €
Tegevusala mediaan: 260 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: -6,4 % · +96,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,4 % · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-125 -100 -75 -50 -25 0 25 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -32,5 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2019 2020
Ettevõte: -1,1 %
Tegevusala mediaan: 4,6 % 2020 2021
Ettevõte: -10,7 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2021 2022
Ettevõte: -42,6 %
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2022 2023
Ettevõte: 1,6 %
Tegevusala mediaan: 3,6 % 2023 2024
Ettevõte: -103,3 %
Tegevusala mediaan: 2,5 % 2024 2025
Ettevõte: -6,4 %
Tegevusala mediaan: 2,4 % 2025 -125 -100 -75 -50 -25 0 25 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -32,5 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2019 2020
Ettevõte: -1,1 %
Tegevusala mediaan: 4,6 % 2021
Ettevõte: -10,7 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2021 2022
Ettevõte: -42,6 %
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2023
Ettevõte: 1,6 %
Tegevusala mediaan: 3,6 % 2023 2024
Ettevõte: -103,3 %
Tegevusala mediaan: 2,5 % 2025
Ettevõte: -6,4 %
Tegevusala mediaan: 2,4 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 46 460 € · +10,5% võrreldes 2024
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 45 317 € 2019 2020
Ettevõte: 47 738 € 2020 2021
Ettevõte: 46 854 € 2021 2022
Ettevõte: 42 878 € 2022 2023
Ettevõte: 49 210 € 2023 2024
Ettevõte: 42 051 € 2024 2025
Ettevõte: 46 460 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 45 317 € 2019 2020
Ettevõte: 47 738 € 2021
Ettevõte: 46 854 € 2021 2022
Ettevõte: 42 878 € 2023
Ettevõte: 49 210 € 2023 2024
Ettevõte: 42 051 € 2025
Ettevõte: 46 460 € 2025
Omakapital , € 2025: 23 659 € · −3,6% võrreldes 2024
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 44 232 € 2019 2020
Ettevõte: 44 137 € 2020 2021
Ettevõte: 42 877 € 2021 2022
Ettevõte: 37 290 € 2022 2023
Ettevõte: 37 544 € 2023 2024
Ettevõte: 24 538 € 2024 2025
Ettevõte: 23 659 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 44 232 € 2019 2020
Ettevõte: 44 137 € 2021
Ettevõte: 42 877 € 2021 2022
Ettevõte: 37 290 € 2023
Ettevõte: 37 544 € 2023 2024
Ettevõte: 24 538 € 2025
Ettevõte: 23 659 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3,5 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2025 0 1 2 3 4 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3,5 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
09.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
28.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
02.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
30.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
30.05.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
22.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
04.10.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanikuna ettevõtetes
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
23411 Kodu- ja ehiskeraamika tootmine
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes