Manzana Invest OÜ
Registrisse kantud Registrikood 11383056
OÜ Tallinn Registreeritud 25.04.2007
Võrdle
Manzana Invest OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11383056, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tööjõurent. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
543 €
↓ 76,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
326 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Tööhõive · EMTAK 78
Müügitulu · 2025 41 773 €
parem kui 52% ettevõtetel
tegevusala mediaan 38 312 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 162
Puhasrentaablus · 2025 204,0 %
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 4,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 914
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 32 553 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2023 IV kv
Ettevõte: 9 975 €
Tegevusala mediaan: 34 535 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 10 200 €
Tegevusala mediaan: 32 430 € 2024 II kv
Ettevõte: 9 975 €
Tegevusala mediaan: 35 403 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 10 225 €
Tegevusala mediaan: 41 747 € 2024 IV kv
Ettevõte: 9 975 €
Tegevusala mediaan: 36 918 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 9 975 €
Tegevusala mediaan: 32 743 € 2025 II kv
Ettevõte: 10 537 €
Tegevusala mediaan: 33 250 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 10 537 €
Tegevusala mediaan: 34 657 € 2025 IV kv
Ettevõte: 10 537 €
Tegevusala mediaan: 35 558 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 10 537 €
Tegevusala mediaan: 34 485 € 2026 II kv
Ettevõte: 7 376 €
Tegevusala mediaan: 31 429 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 32 553 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2024 IV kv
Ettevõte: 9 975 €
Tegevusala mediaan: 36 918 € 2025 I kv
Ettevõte: 9 975 €
Tegevusala mediaan: 32 743 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 10 537 €
Tegevusala mediaan: 33 250 € 2025 III kv
Ettevõte: 10 537 €
Tegevusala mediaan: 34 657 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 10 537 €
Tegevusala mediaan: 35 558 € 2026 I kv
Ettevõte: 10 537 €
Tegevusala mediaan: 34 485 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 7 376 €
Tegevusala mediaan: 31 429 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 32 553 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 543 € · −76,6% võrreldes 2026 II kv
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 027 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 075 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 553 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 846 € 2024 IV kv
Ettevõte: 3 939 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 8 664 € 2025 II kv
Ettevõte: 2 707 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 165 € 2025 IV kv
Ettevõte: 2 847 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 2 309 € 2026 II kv
Ettevõte: 2 325 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 543 € III·26 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2024 IV kv
Ettevõte: 3 939 € 2025 I kv
Ettevõte: 8 664 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 2 707 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 165 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 2 847 € 2026 I kv
Ettevõte: 2 309 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 325 € 2026 III kv
Ettevõte: 543 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 41 773 € · +4,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 312 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 24 000 €
Tegevusala mediaan: 31 058 € 2019 2020
Ettevõte: 24 000 €
Tegevusala mediaan: 26 657 € 2020 2021
Ettevõte: 24 000 €
Tegevusala mediaan: 31 703 € 2021 2022
Ettevõte: 24 000 €
Tegevusala mediaan: 36 767 € 2022 2023
Ettevõte: 35 925 €
Tegevusala mediaan: 34 915 € 2023 2024
Ettevõte: 40 150 €
Tegevusala mediaan: 39 360 € 2024 2025
Ettevõte: 41 773 €
Tegevusala mediaan: 38 312 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 24 000 €
Tegevusala mediaan: 31 058 € 2019 2020
Ettevõte: 24 000 €
Tegevusala mediaan: 26 657 € 2021
Ettevõte: 24 000 €
Tegevusala mediaan: 31 703 € 2021 2022
Ettevõte: 24 000 €
Tegevusala mediaan: 36 767 € 2023
Ettevõte: 35 925 €
Tegevusala mediaan: 34 915 € 2023 2024
Ettevõte: 40 150 €
Tegevusala mediaan: 39 360 € 2025
Ettevõte: 41 773 €
Tegevusala mediaan: 38 312 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 85 229 € · +113,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 720 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
-750 -500 -250 0 250 500 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 168 136 €
Tegevusala mediaan: 537 € 2019 2020
Ettevõte: 482 785 €
Tegevusala mediaan: 295 € 2020 2021
Ettevõte: 202 207 €
Tegevusala mediaan: 870 € 2021 2022
Ettevõte: -1 991 €
Tegevusala mediaan: 1 074 € 2022 2023
Ettevõte: 178 589 €
Tegevusala mediaan: 332 € 2023 2024
Ettevõte: -640 099 €
Tegevusala mediaan: 394 € 2024 2025
Ettevõte: 85 229 €
Tegevusala mediaan: 720 € 2025 -750 -500 -250 0 250 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 168 136 €
Tegevusala mediaan: 537 € 2019 2020
Ettevõte: 482 785 €
Tegevusala mediaan: 295 € 2021
Ettevõte: 202 207 €
Tegevusala mediaan: 870 € 2021 2022
Ettevõte: -1 991 €
Tegevusala mediaan: 1 074 € 2023
Ettevõte: 178 589 €
Tegevusala mediaan: 332 € 2023 2024
Ettevõte: -640 099 €
Tegevusala mediaan: 394 € 2025
Ettevõte: 85 229 €
Tegevusala mediaan: 720 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 204,0 % · +1 798,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,7 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-2 000 -1 000 0 1 000 2 000 3 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 700,6 %
Tegevusala mediaan: 7,6 % 2019 2020
Ettevõte: 2 011,6 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2020 2021
Ettevõte: 842,5 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2021 2022
Ettevõte: -8,3 %
Tegevusala mediaan: 6,6 % 2022 2023
Ettevõte: 497,1 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2023 2024
Ettevõte: -1 594,3 %
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2024 2025
Ettevõte: 204,0 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2025 -2 000 -1 000 0 1 000 2 000 3 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 700,6 %
Tegevusala mediaan: 7,6 % 2019 2020
Ettevõte: 2 011,6 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2021
Ettevõte: 842,5 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2021 2022
Ettevõte: -8,3 %
Tegevusala mediaan: 6,6 % 2023
Ettevõte: 497,1 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2023 2024
Ettevõte: -1 594,3 %
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2025
Ettevõte: 204,0 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 1 499 777 € · +1,4% võrreldes 2024
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 1 419 348 € 2019 2020
Ettevõte: 1 886 951 € 2020 2021
Ettevõte: 2 083 801 € 2021 2022
Ettevõte: 2 213 512 € 2022 2023
Ettevõte: 2 270 490 € 2023 2024
Ettevõte: 1 479 161 € 2024 2025
Ettevõte: 1 499 777 € 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 1 419 348 € 2019 2020
Ettevõte: 1 886 951 € 2021
Ettevõte: 2 083 801 € 2021 2022
Ettevõte: 2 213 512 € 2023
Ettevõte: 2 270 490 € 2023 2024
Ettevõte: 1 479 161 € 2025
Ettevõte: 1 499 777 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 1 452 264 € · −1,1% võrreldes 2024
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 1 417 464 € 2019 2020
Ettevõte: 1 885 878 € 2020 2021
Ettevõte: 2 045 804 € 2021 2022
Ettevõte: 2 029 313 € 2022 2023
Ettevõte: 2 167 108 € 2023 2024
Ettevõte: 1 467 752 € 2024 2025
Ettevõte: 1 452 264 € 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 1 417 464 € 2019 2020
Ettevõte: 1 885 878 € 2021
Ettevõte: 2 045 804 € 2021 2022
Ettevõte: 2 029 313 € 2023
Ettevõte: 2 167 108 € 2023 2024
Ettevõte: 1 467 752 € 2025
Ettevõte: 1 452 264 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 1 2 3 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
27.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
26.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
29.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
30.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
14.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
17.06.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanikuna ettevõtetes
1,60%
2,47%
4,40%
0,09%
35%
0,07%
0,66%
0,69%
25%
0,48%
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
78201 Tööjõurent
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes