OSAÜHING DELAVAN INVEST

Registrisse kantud Registrikood 11379422 OÜ Võru linn Registreeritud 21.06.2007
Võrdle

OSAÜHING DELAVAN INVEST (OÜ), Võru linn, registrikood 11379422, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 2 000 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
2 677 €
↓ 0,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 814 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 814 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2024 2 000 €
    tegevusala mediaan 12 853 € · ettevõtteid tegevusalal: 31 545
  • Puhasrentaablus · 2024 -11 025,4 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 591

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2025 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 14 273 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 3 000 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 000 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15 030 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 814 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 3 260 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 778 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 2 439 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 649 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 2 966 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 915 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 4 143 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 207 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 2 814 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 814 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 2 814 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 814 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 2 966 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 2 915 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 143 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 3 207 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 814 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 2 814 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 814 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 2 814 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 677 € · −0,8% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 16 457 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 571 €2024 II kv Ettevõte: 8 398 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 133 €2024 IV kv Ettevõte: 11 894 €IV·242025 I kv Ettevõte: 10 772 €2025 II kv Ettevõte: 9 621 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 064 €2025 IV kv Ettevõte: 2 699 €IV·252026 I kv Ettevõte: 36 632 €2026 II kv Ettevõte: 2 699 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 677 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 11 894 €2025 I kv Ettevõte: 10 772 €I·252025 II kv Ettevõte: 9 621 €2025 III kv Ettevõte: 3 064 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 699 €2026 I kv Ettevõte: 36 632 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 699 €2026 III kv Ettevõte: 2 677 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 2 677 2 814 1
2026 II kv — 2 699 2 814 1
2026 I kv — 36 632 2 814 1
2025 IV kv — 2 699 2 814 1
2025 III kv — 3 064 3 207 1
2025 II kv — 9 621 4 143 1
2025 I kv — 10 772 5 830 2
2024 IV kv — 11 894 5 932 2
2024 III kv — 3 133 3 298 2
2024 II kv — 8 398 4 878 2
2024 I kv 4 000 6 571 3 555 2
2023 IV kv 3 000 16 457 6 519 2
2023 III kv 2 000 3 413 3 183 2
2023 II kv 3 000 9 104 4 261 2
2023 I kv 40 500 8 843 2 664 2
2022 IV kv 2 000 2 903 2 403 2
2022 III kv — 22 405 2 219 2
2022 II kv — 2 405 2 219 2
2022 I kv — 24 922 6 374 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
938 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2024: 2 000 € · −83,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 12 853 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 3 000 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 12 000 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 2 000 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13 620 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 3 000 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 12 000 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 2 000 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2024: -220 508 € · −149,2% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 256 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-400-20002004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 112 193 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -234 100 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 5 793 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 259 784 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 448 157 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -220 508 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 283 €2025-400-20002004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 112 193 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -234 100 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 5 793 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 259 784 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 448 157 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -220 508 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -11 025,4 % · −14 760,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-15 000-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 8 659,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 3 734,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -11 025,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-15 000-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 8 659,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 3 734,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -11 025,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 3 180 890 € · −4,4% võrreldes 2023
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 199 528 €20192020 Ettevõte: 2 929 215 €20202021 Ettevõte: 2 856 940 €20212022 Ettevõte: 2 965 744 €20222023 Ettevõte: 3 327 708 €20232024 Ettevõte: 3 180 890 €20242025 Ettevõte: —202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 199 528 €20192020 Ettevõte: 2 929 215 €2021 Ettevõte: 2 856 940 €20212022 Ettevõte: 2 965 744 €2023 Ettevõte: 3 327 708 €20232024 Ettevõte: 3 180 890 €2025 Ettevõte: —2025
Omakapital, tuh € 2024: 2 998 737 € · −9,8% võrreldes 2023
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 167 669 €20192020 Ettevõte: 2 926 576 €20202021 Ettevõte: 2 846 746 €20212022 Ettevõte: 2 962 376 €20222023 Ettevõte: 3 324 512 €20232024 Ettevõte: 2 998 737 €20242025 Ettevõte: —202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 167 669 €20192020 Ettevõte: 2 926 576 €2021 Ettevõte: 2 846 746 €20212022 Ettevõte: 2 962 376 €2023 Ettevõte: 3 324 512 €20232024 Ettevõte: 2 998 737 €2025 Ettevõte: —2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 — — — — — 1
2024 2 000 -220 508 33 037 3 180 890 2 998 737 1
2023 12 000 448 157 27 141 3 327 708 3 324 512 1
2022 3 000 259 784 20 771 2 965 744 2 962 376 1
2021 — 5 793 19 462 2 856 940 2 846 746 1
2020 — -234 100 19 280 2 929 215 2 926 576 1
2019 — 112 193 19 280 3 199 528 3 167 669 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 1
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
-11 025,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-7,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-6,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
94,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
5,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
7,28
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
2 000 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 753 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.08.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.08.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 06.07.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 17.09.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 05.06.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

  • Arno Tammjärv
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 01.11.2023

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20038928 / M2
20.09.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 20.10.2026 Puudused kõrvaldatud
14.10.2026
PDF
Ä 20038928 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20038928 / 6
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20038928 / 5
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 20038928 / 4
10.05.2012
Muutmiskanne Jõustunud
10.05.2012
PDF
Ä 20038928 / M1
20.03.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
20.03.2012
PDF
Ä 20038928 / 3
09.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2011
PDF
Ä 38928 / 2
08.10.2007
Muutmiskanne Jõustunud
08.10.2007
PDF
Ä 38928
21.06.2007
Esmakanne Jõustunud
21.06.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes