OÜ Korso Holdings

Registrisse kantud Registrikood 11209447 OÜ Tallinn Registreeritud 11.01.2006
Võrdle

OÜ Korso Holdings (OÜ), Tallinn, registrikood 11209447, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
4 791 €
↓ 24,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
6 600 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2022 0 €
    tegevusala mediaan 11 789 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 054

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 24 590 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 24 590 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 4 791 € · −24,9% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 6 082 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 049 €2024 II kv Ettevõte: 6 061 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 874 €2024 IV kv Ettevõte: 11 473 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 080 €2025 II kv Ettevõte: 6 392 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 253 €2025 IV kv Ettevõte: 6 269 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 240 €2026 II kv Ettevõte: 6 383 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 791 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 11 473 €2025 I kv Ettevõte: 6 080 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 392 €2025 III kv Ettevõte: 5 253 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 269 €2026 I kv Ettevõte: 6 240 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 383 €2026 III kv Ettevõte: 4 791 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 4 791 6 600 —
2026 II kv — 6 383 6 600 —
2026 I kv — 6 240 6 600 —
2025 IV kv — 6 269 6 600 —
2025 III kv — 5 253 6 600 —
2025 II kv — 6 392 6 600 —
2025 I kv — 6 080 6 520 —
2024 IV kv 24 590 11 473 6 360 —
2024 III kv — 4 874 6 360 —
2024 II kv — 6 061 6 360 —
2024 I kv — 6 049 6 360 —
2023 IV kv — 6 082 6 360 —
2023 III kv — 6 086 6 360 —
2023 II kv — 5 390 6 360 —
2023 I kv — 4 134 6 360 —
2022 IV kv — 6 044 6 360 —
2022 III kv — 80 117 6 360 —
2022 II kv — 5 165 6 360 —
2022 I kv — 5 333 6 360 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2022: 0 € · −100,0% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 11 789 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 221 630 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 91 391 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 172 243 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13 620 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 221 630 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 91 391 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 172 243 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -2 527 950 € · −191,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 378 659 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 551 584 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 2 463 848 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -260 683 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -74 422 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 2 758 728 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: -2 527 950 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-4 000-2 00002 0004 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 378 659 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 551 584 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 2 463 848 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -260 683 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -74 422 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 2 758 728 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: -2 527 950 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2021: 1 430,4 % · +826,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 7,4 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 170,9 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 603,5 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 1 430,4 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %202505001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 170,9 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 603,5 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 1 430,4 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 8 160 976 € · −22,6% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 9 602 965 €20192020 Ettevõte: 10 468 531 €20202021 Ettevõte: 12 124 700 €20212022 Ettevõte: 11 356 339 €20222023 Ettevõte: 6 982 389 €20232024 Ettevõte: 10 537 235 €20242025 Ettevõte: 8 160 976 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 9 602 965 €20192020 Ettevõte: 10 468 531 €2021 Ettevõte: 12 124 700 €20212022 Ettevõte: 11 356 339 €2023 Ettevõte: 6 982 389 €20232024 Ettevõte: 10 537 235 €2025 Ettevõte: 8 160 976 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 2 656 248 € · −48,8% võrreldes 2024
02 0004 0006 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 285 754 €20192020 Ettevõte: 921 218 €20202021 Ettevõte: 2 760 575 €20212022 Ettevõte: 2 499 892 €20222023 Ettevõte: 2 425 470 €20232024 Ettevõte: 5 184 198 €20242025 Ettevõte: 2 656 248 €202502 0004 0006 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 285 754 €20192020 Ettevõte: 921 218 €2021 Ettevõte: 2 760 575 €20212022 Ettevõte: 2 499 892 €2023 Ettevõte: 2 425 470 €20232024 Ettevõte: 5 184 198 €2025 Ettevõte: 2 656 248 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 — -2 527 950 63 840 8 160 976 2 656 248 2
2024 — 2 758 728 63 840 10 537 235 5 184 198 2
2023 — -74 422 63 840 6 982 389 2 425 470 2
2022 0 -260 683 63 840 11 356 339 2 499 892 2
2021 172 243 2 463 848 63 840 12 124 700 2 760 575 2
2020 91 391 551 584 63 840 10 468 531 921 218 2
2019 221 630 378 659 63 840 9 602 965 1 285 754 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1
2008 — — — — — 30
2007 — — — — — 3
2006 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
-95,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-31,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
32,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
67,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,46
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 660 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 09.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 08.05.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 06.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 16.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 03.06.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • OÜ INCORSO
    Juriidiline isik · 12758570 · 63 911 €
  • OÜ LABOSCA
    Juriidiline isik · 12757926 · 63 911 €

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10094949 / 15
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10094949 / 14
26.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
26.10.2018
PDF
Ä 10094949 / 13
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10094949 / 12
29.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
29.11.2017
PDF
Ä 10094949 / 11
01.06.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.06.2017
PDF
Ä 10094949 / 10
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10094949 / 9
22.04.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
22.04.2015
PDF
Ä 10094949 / 8
16.10.2012
Muutmiskanne Jõustunud
16.10.2012
PDF
Ä 10094949 / 7
14.04.2011
Muutmiskanne Jõustunud
14.04.2011
PDF
Ä 10094949 / M1
21.03.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.04.2011 Jõustunud
21.03.2011
PDF
Ä 10094949 / 6
09.07.2010
Muutmiskanne Jõustunud
09.07.2010
PDF
Ä 94949 / 5
28.12.2009
Muutmiskanne Jõustunud
28.12.2009
PDF
Ä 94949 / 4
20.02.2009
Muutmiskanne Jõustunud
20.02.2009
PDF
Ä 94949 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
04.12.2008
PDF
Ä 94949 / 2
14.04.2008
Muutmiskanne Jõustunud
14.04.2008
PDF
Ä 94949
11.01.2006
Esmakanne Kinnitatud
11.01.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes