KMKV HALDUS OÜ

Registrisse kantud Registrikood 10997738 OÜ Tallinn Registreeritud 02.01.2004
Võrdle

KMKV HALDUS OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 10997738, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 2 790 € ja töötajaid .

Käive
2 790 €
↓ 17,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
423 €
↓ 54,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Käive · 2026 III kv 2 790 €
    tegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
  • Müügitulu · 2025 21 960 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
  • Puhasrentaablus · 2025 589,7 %
    tegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 2 790 € · −17,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 705 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 29 870 € Tegevusala mediaan: 15 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 28 180 € Tegevusala mediaan: 14 762 €2024 II kv Ettevõte: 34 770 € Tegevusala mediaan: 14 762 €II·242024 III kv Ettevõte: 24 990 € Tegevusala mediaan: 14 140 €2024 IV kv Ettevõte: 27 140 € Tegevusala mediaan: 15 052 €IV·242025 I kv Ettevõte: 10 290 € Tegevusala mediaan: 14 703 €2025 II kv Ettevõte: 7 990 € Tegevusala mediaan: 13 688 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 790 € Tegevusala mediaan: 13 984 €2025 IV kv Ettevõte: 2 790 € Tegevusala mediaan: 14 505 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 790 € Tegevusala mediaan: 14 237 €2026 II kv Ettevõte: 3 390 € Tegevusala mediaan: 14 128 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 790 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 27 140 € Tegevusala mediaan: 15 052 €2025 I kv Ettevõte: 10 290 € Tegevusala mediaan: 14 703 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 990 € Tegevusala mediaan: 13 688 €2025 III kv Ettevõte: 2 790 € Tegevusala mediaan: 13 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 790 € Tegevusala mediaan: 14 505 €2026 I kv Ettevõte: 2 790 € Tegevusala mediaan: 14 237 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 390 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2026 III kv Ettevõte: 2 790 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 423 € · −54,1% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 4 199 €IV·232024 I kv Ettevõte: 724 €2024 II kv Ettevõte: 4 217 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 315 €2024 IV kv Ettevõte: 4 276 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 550 €2025 II kv Ettevõte: 1 959 €II·252025 III kv Ettevõte: 494 €2025 IV kv Ettevõte: 821 €IV·252026 I kv Ettevõte: 158 €2026 II kv Ettevõte: 922 €II·262026 III kv Ettevõte: 423 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 4 276 €2025 I kv Ettevõte: 1 550 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 959 €2025 III kv Ettevõte: 494 €III·252025 IV kv Ettevõte: 821 €2026 I kv Ettevõte: 158 €I·262026 II kv Ettevõte: 922 €2026 III kv Ettevõte: 423 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 2 790 423 — —
2026 II kv 3 390 922 — —
2026 I kv 2 790 158 — —
2025 IV kv 2 790 821 — —
2025 III kv 2 790 494 — —
2025 II kv 7 990 1 959 — —
2025 I kv 10 290 1 550 — —
2024 IV kv 27 140 4 276 — —
2024 III kv 24 990 5 315 — —
2024 II kv 34 770 4 217 — —
2024 I kv 28 180 724 — —
2023 IV kv 29 870 4 199 — —
2023 III kv 26 670 4 898 — —
2023 II kv 27 120 2 517 — —
2023 I kv 18 162 3 230 — —
2022 IV kv 9 888 1 074 — —
2022 III kv 8 406 1 098 — —
2022 II kv 9 094 1 170 — —
2022 I kv 9 981 1 572 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 21 960 € · −78,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
02550751001252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 32 720 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 33 310 € Tegevusala mediaan: 8 779 €20202021 Ettevõte: 29 762 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 31 199 € Tegevusala mediaan: 10 945 €20222023 Ettevõte: 109 342 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 100 200 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 21 960 € Tegevusala mediaan: 10 800 €202502550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 32 720 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 33 310 € Tegevusala mediaan: 8 779 €2021 Ettevõte: 29 762 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 31 199 € Tegevusala mediaan: 10 945 €2023 Ettevõte: 109 342 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 100 200 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 21 960 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 129 507 € · −44,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 145 583 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 51 432 € Tegevusala mediaan: 760 €20202021 Ettevõte: 80 895 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 44 205 € Tegevusala mediaan: 470 €20222023 Ettevõte: 182 531 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 235 138 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: 129 507 € Tegevusala mediaan: 284 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 145 583 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 51 432 € Tegevusala mediaan: 760 €2021 Ettevõte: 80 895 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 44 205 € Tegevusala mediaan: 470 €2023 Ettevõte: 182 531 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 235 138 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: 129 507 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 589,7 % · +355,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 22,0 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 444,9 % Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 154,4 % Tegevusala mediaan: 32,1 %20202021 Ettevõte: 271,8 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: 141,7 % Tegevusala mediaan: 27,6 %20222023 Ettevõte: 166,9 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 234,7 % Tegevusala mediaan: 25,0 %20242025 Ettevõte: 589,7 % Tegevusala mediaan: 22,0 %202502004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 444,9 % Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 154,4 % Tegevusala mediaan: 32,1 %2021 Ettevõte: 271,8 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: 141,7 % Tegevusala mediaan: 27,6 %2023 Ettevõte: 166,9 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 234,7 % Tegevusala mediaan: 25,0 %2025 Ettevõte: 589,7 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 2 543 609 € · +2,7% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 642 353 €20192020 Ettevõte: 1 632 749 €20202021 Ettevõte: 1 812 555 €20212022 Ettevõte: 1 955 224 €20222023 Ettevõte: 2 112 630 €20232024 Ettevõte: 2 476 099 €20242025 Ettevõte: 2 543 609 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 642 353 €20192020 Ettevõte: 1 632 749 €2021 Ettevõte: 1 812 555 €20212022 Ettevõte: 1 955 224 €2023 Ettevõte: 2 112 630 €20232024 Ettevõte: 2 476 099 €2025 Ettevõte: 2 543 609 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 1 715 587 € · +8,1% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 929 792 €20192020 Ettevõte: 935 474 €20202021 Ettevõte: 1 016 369 €20212022 Ettevõte: 1 060 574 €20222023 Ettevõte: 1 243 105 €20232024 Ettevõte: 1 587 080 €20242025 Ettevõte: 1 715 587 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 929 792 €20192020 Ettevõte: 935 474 €2021 Ettevõte: 1 016 369 €20212022 Ettevõte: 1 060 574 €2023 Ettevõte: 1 243 105 €20232024 Ettevõte: 1 587 080 €2025 Ettevõte: 1 715 587 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 21 960 129 507 0 2 543 609 1 715 587 0
2024 100 200 235 138 0 2 476 099 1 587 080 0
2023 109 342 182 531 0 2 112 630 1 243 105 0
2022 31 199 44 205 0 1 955 224 1 060 574 0
2021 29 762 80 895 0 1 812 555 1 016 369 0
2020 33 310 51 432 0 1 632 749 935 474 0
2019 32 720 145 583 0 1 642 353 929 792 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 1
2007 — — — — — 0
2006 — — — — — 0
2005 — — — — — 0
2004 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
589,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
7,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
5,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
67,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
32,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,23
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 28.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 21.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 15.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 14.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
  • 77111Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10076974 / 14
30.10.2024
Muutmiskanne Jõustunud
30.10.2024
PDF
Ä 10076974 / M2
22.10.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.11.2024 Puudused kõrvaldatud
23.10.2024
PDF
Ä 10076974 / 13
06.03.2024
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2024
PDF
Ä 10076974 / 12
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10076974 / 11
05.03.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
05.03.2021
PDF
Ä 10076974 / 10
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10076974 / 9
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10076974 / 8
15.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
15.09.2016
PDF
Ä 10076974 / 7
28.01.2014
Muutmiskanne Jõustunud
28.01.2014
PDF
Ä 10076974 / M1
20.01.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 04.02.2014 Puudused kõrvaldatud
28.01.2014
PDF
Ä 10076974 / 6
03.01.2014
Muutmiskanne Jõustunud
03.01.2014
PDF
Ä 10076974 / 5
14.07.2011
Muutmiskanne Jõustunud
14.07.2011
PDF
Ä 10076974 / 4
16.05.2011
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
25.05.2011
PDF
Ä 10076974 / 3
28.05.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
28.05.2010
PDF
Ä 76974 / 2
15.09.2006
Muutmiskanne Jõustunud
15.09.2006
PDF
Ä 76974
02.01.2004
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes