OÜ SM Investments
OÜ SM Investments (OÜ), Maardu linn, registrikood 10819942, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2026 9 259 €parem kui 48% ettevõteteltegevusala mediaan 10 056 € · ettevõtteid tegevusalal: 147
- Puhasrentaablus · 2026 -470,8 %parem kui 2% ettevõteteltegevusala mediaan 21,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 111
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | — | — | — | — |
| 2026 I kv | — | 222 | — | — |
| 2025 IV kv | — | 126 | — | — |
| 2025 III kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | 580 | 53 | — | — |
| 2025 I kv | 20 117 | 4 232 | — | — |
| 2024 IV kv | 1 487 | 35 | — | — |
| 2024 III kv | 1 265 | — | — | — |
| 2024 II kv | 1 643 | 19 | — | — |
| 2024 I kv | 2 013 | — | — | — |
| 2023 IV kv | 1 571 | 237 | — | — |
| 2023 III kv | 1 187 | — | — | — |
| 2023 II kv | 1 517 | — | — | — |
| 2023 I kv | 1 820 | 237 | — | — |
| 2022 IV kv | 1 450 | 343 | — | — |
| 2022 III kv | 1 165 | — | — | — |
| 2022 II kv | 1 446 | — | — | — |
| 2022 I kv | 1 968 | 343 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 259 | -43 591 | 0 | 2 836 006 | 2 418 437 | 0 |
| 2025 | 79 822 | 396 705 | 0 | 2 900 770 | 2 462 490 | 0 |
| 2024 | 53 109 | 41 276 | 0 | 2 363 987 | 2 065 785 | 0 |
| 2023 | 46 833 | 894 402 | 0 | 2 152 390 | 2 075 508 | 0 |
| 2022 | 40 273 | -53 257 | 0 | 1 287 213 | 1 181 106 | 0 |
| 2021 | 34 424 | -14 881 | 0 | 1 241 581 | 1 234 363 | 0 |
| 2020 | 33 166 | 7 849 | 0 | 1 256 277 | 1 249 601 | 0 |
| 2019 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2026
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.04.2025 – 31.03.2026 | 30.09.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.04.2024 – 31.03.2025 | 30.09.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.04.2023 – 31.03.2024 | 01.10.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.04.2022 – 31.03.2023 | 06.10.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.04.2021 – 31.03.2022 | 03.10.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.04.2020 – 31.03.2021 | 30.09.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.04.2019 – 31.03.2020 | 01.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Sanjay-Jaanus ModyJuhatuse liige · alates 29.11.2001
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Sanjay-Jaanus ModyFüüsiline isik · 3 556 €
Omanikuna ettevõtetes
- 0,33%
- 100%
- 33,33%
- 5,01%
Tegelikud kasusaajad
- Sanjay-Jaanus Modyotsene osalus · alates 11.09.2018
Asutajad ja muud isikud
- Sanjay-Jaanus ModyAsutaja · 40 000 € · 29.11.2001
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10061161 / M4 06.10.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 05.11.2023 | Puudused kõrvaldatud 07.10.2023 |
|
| Ä 10061161 / 14 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10061161 / 13 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10061161 / 12 08.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2017 |
||
| Ä 10061161 / 11 28.05.2015 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 13.06.2015 |
||
| Ä 10061161 / 10 16.10.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.10.2014 |
||
| Ä 10061161 / 9 15.07.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.07.2013 |
||
| Ä 10061161 / 8 27.03.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.03.2012 |
||
| Ä 10061161 / 7 28.02.2012 |
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) | Jõustunud 28.02.2012 |
||
| Ä 10061161 / M3 22.02.2012 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 22.08.2012 | Puudused kõrvaldatud 10.05.2012 |
|
| Ä 10061161 / 6 16.07.2010 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 16.07.2010 |
||
| Ä 61161 / 5 09.12.2008 |
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) | Jõustunud 09.12.2008 |
||
| Ä 61161 / 4 09.12.2008 |
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) | Jõustunud 09.12.2008 |
||
| Ä 61161 / M2 25.11.2008 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 04.01.2009 | Jõustunud 05.12.2008 |
|
| Ä 61161 / 3 17.02.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 61161 / 2 26.05.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes