SKS Investments Group OÜ

Registrisse kantud Registrikood 10556649 OÜ Tallinn Registreeritud 11.05.1999
Võrdle

SKS Investments Group OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 10556649, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 143 529 € ja töötajaid 1.

Käive
143 529 €
↓ 23,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
48 374 €
↓ 25,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 259 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Rentimine ja kasutusrent · EMTAK 77

  • Käive · 2026 III kv 143 529 €
    tegevusala mediaan 13 500 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 553
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 259 €
    tegevusala mediaan 1 394 € · ettevõtteid tegevusalal: 620
  • Müügitulu · 2025 559 015 €
    tegevusala mediaan 13 580 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 612
  • Puhasrentaablus · 2025 9,8 %
    tegevusala mediaan 8,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 944

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 143 529 € · −23,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 500 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502023 IV kv Ettevõte: 166 093 € Tegevusala mediaan: 12 549 €IV·232024 I kv Ettevõte: 185 426 € Tegevusala mediaan: 11 539 €2024 II kv Ettevõte: 156 139 € Tegevusala mediaan: 11 650 €II·242024 III kv Ettevõte: 169 237 € Tegevusala mediaan: 12 968 €2024 IV kv Ettevõte: 249 057 € Tegevusala mediaan: 12 979 €IV·242025 I kv Ettevõte: 134 612 € Tegevusala mediaan: 11 715 €2025 II kv Ettevõte: 133 750 € Tegevusala mediaan: 11 635 €II·252025 III kv Ettevõte: 136 494 € Tegevusala mediaan: 12 530 €2025 IV kv Ettevõte: 179 926 € Tegevusala mediaan: 12 104 €IV·252026 I kv Ettevõte: 152 939 € Tegevusala mediaan: 11 923 €2026 II kv Ettevõte: 186 893 € Tegevusala mediaan: 13 106 €II·262026 III kv Ettevõte: 143 529 € Tegevusala mediaan: 13 500 €III·260501001502002502024 IV kv Ettevõte: 249 057 € Tegevusala mediaan: 12 979 €2025 I kv Ettevõte: 134 612 € Tegevusala mediaan: 11 715 €I·252025 II kv Ettevõte: 133 750 € Tegevusala mediaan: 11 635 €2025 III kv Ettevõte: 136 494 € Tegevusala mediaan: 12 530 €III·252025 IV kv Ettevõte: 179 926 € Tegevusala mediaan: 12 104 €2026 I kv Ettevõte: 152 939 € Tegevusala mediaan: 11 923 €I·262026 II kv Ettevõte: 186 893 € Tegevusala mediaan: 13 106 €2026 III kv Ettevõte: 143 529 € Tegevusala mediaan: 13 500 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 259 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 394 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 3 751 € Tegevusala mediaan: 1 287 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 852 € Tegevusala mediaan: 1 260 €2024 II kv Ettevõte: 7 952 € Tegevusala mediaan: 1 271 €II·242024 III kv Ettevõte: 10 402 € Tegevusala mediaan: 1 373 €2024 IV kv Ettevõte: 4 569 € Tegevusala mediaan: 1 331 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 545 € Tegevusala mediaan: 1 394 €2025 II kv Ettevõte: 3 617 € Tegevusala mediaan: 1 287 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 617 € Tegevusala mediaan: 1 406 €2025 IV kv Ettevõte: 3 617 € Tegevusala mediaan: 1 442 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 378 € Tegevusala mediaan: 1 373 €2026 II kv Ettevõte: 3 259 € Tegevusala mediaan: 1 289 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 259 € Tegevusala mediaan: 1 394 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 4 569 € Tegevusala mediaan: 1 331 €2025 I kv Ettevõte: 3 545 € Tegevusala mediaan: 1 394 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 617 € Tegevusala mediaan: 1 287 €2025 III kv Ettevõte: 3 617 € Tegevusala mediaan: 1 406 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 617 € Tegevusala mediaan: 1 442 €2026 I kv Ettevõte: 3 378 € Tegevusala mediaan: 1 373 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 259 € Tegevusala mediaan: 1 289 €2026 III kv Ettevõte: 3 259 € Tegevusala mediaan: 1 394 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 48 374 € · −25,9% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 18 781 €IV·232024 I kv Ettevõte: 36 539 €2024 II kv Ettevõte: 53 907 €II·242024 III kv Ettevõte: 43 622 €2024 IV kv Ettevõte: 45 602 €IV·242025 I kv Ettevõte: 21 406 €2025 II kv Ettevõte: 51 381 €II·252025 III kv Ettevõte: 48 444 €2025 IV kv Ettevõte: 58 212 €IV·252026 I kv Ettevõte: 47 453 €2026 II kv Ettevõte: 65 280 €II·262026 III kv Ettevõte: 48 374 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 45 602 €2025 I kv Ettevõte: 21 406 €I·252025 II kv Ettevõte: 51 381 €2025 III kv Ettevõte: 48 444 €III·252025 IV kv Ettevõte: 58 212 €2026 I kv Ettevõte: 47 453 €I·262026 II kv Ettevõte: 65 280 €2026 III kv Ettevõte: 48 374 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 143 529 48 374 3 259 1
2026 II kv 186 893 65 280 3 259 1
2026 I kv 152 939 47 453 3 378 1
2025 IV kv 179 926 58 212 3 617 1
2025 III kv 136 494 48 444 3 617 1
2025 II kv 133 750 51 381 3 617 1
2025 I kv 134 612 21 406 3 545 1
2024 IV kv 249 057 45 602 4 569 1
2024 III kv 169 237 43 622 10 402 1
2024 II kv 156 139 53 907 7 952 1
2024 I kv 185 426 36 539 5 852 1
2023 IV kv 166 093 18 781 3 751 1
2023 III kv 165 127 54 049 9 702 1
2023 II kv 204 669 28 675 8 302 1
2023 I kv 632 376 95 366 5 705 1
2022 IV kv 180 859 50 402 9 248 1
2022 III kv 238 551 26 314 1 602 1
2022 II kv 173 558 38 438 5 102 1
2022 I kv 157 210 36 938 5 802 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 086 €
Käive töötaja kohta kvartalis
143 529 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 559 015 € · −21,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 580 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 542 658 € Tegevusala mediaan: 19 285 €20192020 Ettevõte: 513 828 € Tegevusala mediaan: 16 271 €20202021 Ettevõte: 518 829 € Tegevusala mediaan: 17 097 €20212022 Ettevõte: 908 237 € Tegevusala mediaan: 17 636 €20222023 Ettevõte: 920 106 € Tegevusala mediaan: 16 412 €20232024 Ettevõte: 711 430 € Tegevusala mediaan: 14 823 €20242025 Ettevõte: 559 015 € Tegevusala mediaan: 13 580 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 542 658 € Tegevusala mediaan: 19 285 €20192020 Ettevõte: 513 828 € Tegevusala mediaan: 16 271 €2021 Ettevõte: 518 829 € Tegevusala mediaan: 17 097 €20212022 Ettevõte: 908 237 € Tegevusala mediaan: 17 636 €2023 Ettevõte: 920 106 € Tegevusala mediaan: 16 412 €20232024 Ettevõte: 711 430 € Tegevusala mediaan: 14 823 €2025 Ettevõte: 559 015 € Tegevusala mediaan: 13 580 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 54 686 € · −33,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 102 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 156 366 € Tegevusala mediaan: 850 €20192020 Ettevõte: 237 598 € Tegevusala mediaan: 435 €20202021 Ettevõte: 206 638 € Tegevusala mediaan: 667 €20212022 Ettevõte: 359 357 € Tegevusala mediaan: 440 €20222023 Ettevõte: 275 596 € Tegevusala mediaan: 418 €20232024 Ettevõte: 82 160 € Tegevusala mediaan: 116 €20242025 Ettevõte: 54 686 € Tegevusala mediaan: 102 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 156 366 € Tegevusala mediaan: 850 €20192020 Ettevõte: 237 598 € Tegevusala mediaan: 435 €2021 Ettevõte: 206 638 € Tegevusala mediaan: 667 €20212022 Ettevõte: 359 357 € Tegevusala mediaan: 440 €2023 Ettevõte: 275 596 € Tegevusala mediaan: 418 €20232024 Ettevõte: 82 160 € Tegevusala mediaan: 116 €2025 Ettevõte: 54 686 € Tegevusala mediaan: 102 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 9,8 % · −1,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,9 % · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
010203040502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 28,8 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20192020 Ettevõte: 46,2 % Tegevusala mediaan: 11,7 %20202021 Ettevõte: 39,8 % Tegevusala mediaan: 13,4 %20212022 Ettevõte: 39,6 % Tegevusala mediaan: 12,3 %20222023 Ettevõte: 30,0 % Tegevusala mediaan: 11,1 %20232024 Ettevõte: 11,5 % Tegevusala mediaan: 9,0 %20242025 Ettevõte: 9,8 % Tegevusala mediaan: 8,9 %2025010203040502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 28,8 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20192020 Ettevõte: 46,2 % Tegevusala mediaan: 11,7 %2021 Ettevõte: 39,8 % Tegevusala mediaan: 13,4 %20212022 Ettevõte: 39,6 % Tegevusala mediaan: 12,3 %2023 Ettevõte: 30,0 % Tegevusala mediaan: 11,1 %20232024 Ettevõte: 11,5 % Tegevusala mediaan: 9,0 %2025 Ettevõte: 9,8 % Tegevusala mediaan: 8,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 701 254 € · −27,3% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 784 576 €20192020 Ettevõte: 835 868 €20202021 Ettevõte: 778 676 €20212022 Ettevõte: 1 012 926 €20222023 Ettevõte: 1 073 852 €20232024 Ettevõte: 964 184 €20242025 Ettevõte: 701 254 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 784 576 €20192020 Ettevõte: 835 868 €2021 Ettevõte: 778 676 €20212022 Ettevõte: 1 012 926 €2023 Ettevõte: 1 073 852 €20232024 Ettevõte: 964 184 €2025 Ettevõte: 701 254 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 560 998 € · −25,8% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 694 963 €20192020 Ettevõte: 732 561 €20202021 Ettevõte: 739 199 €20212022 Ettevõte: 898 556 €20222023 Ettevõte: 924 152 €20232024 Ettevõte: 756 312 €20242025 Ettevõte: 560 998 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 694 963 €20192020 Ettevõte: 732 561 €2021 Ettevõte: 739 199 €20212022 Ettevõte: 898 556 €2023 Ettevõte: 924 152 €20232024 Ettevõte: 756 312 €2025 Ettevõte: 560 998 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 559 015 54 686 17 958 701 254 560 998 1
2024 711 430 82 160 17 958 964 184 756 312 1
2023 920 106 275 596 17 958 1 073 852 924 152 1
2022 908 237 359 357 17 958 1 012 926 898 556 1
2021 518 829 206 638 17 958 778 676 739 199 1
2020 513 828 237 598 17 958 835 868 732 561 1
2019 542 658 156 366 17 184 784 576 694 963 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1
2008 — — — — — 1
2007 — — — — — 1
2006 — — — — — 0
2005 — — — — — 0
2004 — — — — — 0
2003 — — — — — 0
2002 — — — — — 0
2001 — — — — — 0
2000 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
9,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
9,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
7,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
80,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
20,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,86
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
559 015 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 497 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.08.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 12.02.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 03.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 18.09.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 14.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 21.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 27.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • Priit Pirn
    Asutaja · 40 000 € · 11.05.1999
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 7739Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent Põhitegevus
  • 46151Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10041023 / M6
30.07.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 13.09.2026 Puudused kõrvaldatud
30.08.2026
PDF
Ä 10041023 / 12
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10041023 / M5
26.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 25.09.2023 Puudused kõrvaldatud
19.09.2023
PDF
Ä 10041023 / 11
04.06.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
04.06.2019
PDF
Ä 10041023 / 10
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10041023 / 9
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10041023 / 8
08.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
08.09.2016
PDF
Ä 10041023 / 7
04.07.2012
Muutmiskanne Jõustunud
04.07.2012
PDF
Ä 10041023 / M4
29.06.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.08.2012 Jõustunud
29.06.2012
PDF
Ä 10041023 / 6
20.07.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
20.07.2010
PDF
Ä 41023 / 5
29.12.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 41023 / 4
22.07.2005
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF
Ä 41023 / M3
11.07.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 01.10.2005 Jõustunud PDF
Ä 41023 / 3
28.04.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 41023 / 2
28.04.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 41023 / M2
15.04.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud PDF
Ä 41023 / M1
15.02.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes