MEDITSIINIGRUPP HOOLDUS OÜ

Registrisse kantud Registrikood 10542305 OÜ Laagri alevik Registreeritud 18.03.1999
Võrdle

MEDITSIINIGRUPP HOOLDUS OÜ (OÜ), Laagri alevik, registrikood 10542305, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 277 257 € ja töötajaid 19.

Käive
277 257 €
↑ 18,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
116 152 €
↓ 8,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
96 728 €
↑ 2,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
19
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus · EMTAK 33

  • Käive · 2026 III kv 277 257 €
    tegevusala mediaan 21 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 050
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 5 091 €
    tegevusala mediaan 1 557 € · ettevõtteid tegevusalal: 808
  • Müügitulu · 2025 1,6 mln €
    tegevusala mediaan 44 022 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 447
  • Puhasrentaablus · 2025 1,1 %
    tegevusala mediaan 5,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 225

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 277 257 € · +18,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 21 365 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
02004006008002023 IV kv Ettevõte: 619 682 € Tegevusala mediaan: 22 416 €IV·232024 I kv Ettevõte: 333 520 € Tegevusala mediaan: 20 934 €2024 II kv Ettevõte: 250 431 € Tegevusala mediaan: 21 577 €II·242024 III kv Ettevõte: 335 576 € Tegevusala mediaan: 22 930 €2024 IV kv Ettevõte: 439 023 € Tegevusala mediaan: 21 473 €IV·242025 I kv Ettevõte: 484 100 € Tegevusala mediaan: 19 468 €2025 II kv Ettevõte: 515 352 € Tegevusala mediaan: 21 694 €II·252025 III kv Ettevõte: 286 481 € Tegevusala mediaan: 22 270 €2025 IV kv Ettevõte: 244 198 € Tegevusala mediaan: 22 998 €IV·252026 I kv Ettevõte: 528 535 € Tegevusala mediaan: 20 214 €2026 II kv Ettevõte: 235 019 € Tegevusala mediaan: 22 903 €II·262026 III kv Ettevõte: 277 257 € Tegevusala mediaan: 21 365 €III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: 439 023 € Tegevusala mediaan: 21 473 €2025 I kv Ettevõte: 484 100 € Tegevusala mediaan: 19 468 €I·252025 II kv Ettevõte: 515 352 € Tegevusala mediaan: 21 694 €2025 III kv Ettevõte: 286 481 € Tegevusala mediaan: 22 270 €III·252025 IV kv Ettevõte: 244 198 € Tegevusala mediaan: 22 998 €2026 I kv Ettevõte: 528 535 € Tegevusala mediaan: 20 214 €I·262026 II kv Ettevõte: 235 019 € Tegevusala mediaan: 22 903 €2026 III kv Ettevõte: 277 257 € Tegevusala mediaan: 21 365 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 5 091 € · +2,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 557 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 3 957 € Tegevusala mediaan: 1 353 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 237 € Tegevusala mediaan: 1 432 €2024 II kv Ettevõte: 5 333 € Tegevusala mediaan: 1 415 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 381 € Tegevusala mediaan: 1 452 €2024 IV kv Ettevõte: 4 230 € Tegevusala mediaan: 1 508 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 901 € Tegevusala mediaan: 1 497 €2025 II kv Ettevõte: 4 898 € Tegevusala mediaan: 1 514 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 780 € Tegevusala mediaan: 1 524 €2025 IV kv Ettevõte: 4 610 € Tegevusala mediaan: 1 541 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 209 € Tegevusala mediaan: 1 485 €2026 II kv Ettevõte: 4 987 € Tegevusala mediaan: 1 458 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 091 € Tegevusala mediaan: 1 557 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 4 230 € Tegevusala mediaan: 1 508 €2025 I kv Ettevõte: 4 901 € Tegevusala mediaan: 1 497 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 898 € Tegevusala mediaan: 1 514 €2025 III kv Ettevõte: 4 780 € Tegevusala mediaan: 1 524 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 610 € Tegevusala mediaan: 1 541 €2026 I kv Ettevõte: 5 209 € Tegevusala mediaan: 1 485 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 987 € Tegevusala mediaan: 1 458 €2026 III kv Ettevõte: 5 091 € Tegevusala mediaan: 1 557 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 19 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
051015202023 IV kv Ettevõte: 16IV·232024 I kv Ettevõte: 162024 II kv Ettevõte: 15II·242024 III kv Ettevõte: 152024 IV kv Ettevõte: 16IV·242025 I kv Ettevõte: 172025 II kv Ettevõte: 17II·252025 III kv Ettevõte: 182025 IV kv Ettevõte: 19IV·252026 I kv Ettevõte: 192026 II kv Ettevõte: 19II·262026 III kv Ettevõte: 19III·26051015202024 IV kv Ettevõte: 162025 I kv Ettevõte: 17I·252025 II kv Ettevõte: 172025 III kv Ettevõte: 18III·252025 IV kv Ettevõte: 192026 I kv Ettevõte: 19I·262026 II kv Ettevõte: 192026 III kv Ettevõte: 19III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 116 152 € · −8,6% võrreldes 2026 II kv
0501001502002023 IV kv Ettevõte: 161 096 €IV·232024 I kv Ettevõte: 87 441 €2024 II kv Ettevõte: 124 666 €II·242024 III kv Ettevõte: 97 454 €2024 IV kv Ettevõte: 141 598 €IV·242025 I kv Ettevõte: 111 543 €2025 II kv Ettevõte: 171 798 €II·252025 III kv Ettevõte: 111 162 €2025 IV kv Ettevõte: 120 713 €IV·252026 I kv Ettevõte: 167 263 €2026 II kv Ettevõte: 127 016 €II·262026 III kv Ettevõte: 116 152 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 141 598 €2025 I kv Ettevõte: 111 543 €I·252025 II kv Ettevõte: 171 798 €2025 III kv Ettevõte: 111 162 €III·252025 IV kv Ettevõte: 120 713 €2026 I kv Ettevõte: 167 263 €I·262026 II kv Ettevõte: 127 016 €2026 III kv Ettevõte: 116 152 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 277 257 116 152 96 728 19
2026 II kv 235 019 127 016 94 753 19
2026 I kv 528 535 167 263 98 964 19
2025 IV kv 244 198 120 713 87 592 19
2025 III kv 286 481 111 162 86 034 18
2025 II kv 515 352 171 798 83 269 17
2025 I kv 484 100 111 543 83 312 17
2024 IV kv 439 023 141 598 67 673 16
2024 III kv 335 576 97 454 65 708 15
2024 II kv 250 431 124 666 79 994 15
2024 I kv 333 520 87 441 67 786 16
2023 IV kv 619 682 161 096 63 305 16
2023 III kv 290 330 108 494 64 356 16
2023 II kv 322 049 98 073 62 052 17
2023 I kv 351 692 114 685 64 685 17
2022 IV kv 205 548 88 157 60 798 19
2022 III kv 357 442 115 279 57 324 19
2022 II kv 403 127 122 569 54 141 19
2022 I kv 274 526 73 636 61 876 18
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 697 €
Käive töötaja kohta kvartalis
14 592 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 601 756 € · +5,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 44 022 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 248 733 € Tegevusala mediaan: 41 237 €20192020 Ettevõte: 1 512 152 € Tegevusala mediaan: 36 334 €20202021 Ettevõte: 1 262 181 € Tegevusala mediaan: 39 000 €20212022 Ettevõte: 1 358 072 € Tegevusala mediaan: 39 989 €20222023 Ettevõte: 1 471 217 € Tegevusala mediaan: 42 511 €20232024 Ettevõte: 1 513 833 € Tegevusala mediaan: 40 902 €20242025 Ettevõte: 1 601 756 € Tegevusala mediaan: 44 022 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 248 733 € Tegevusala mediaan: 41 237 €20192020 Ettevõte: 1 512 152 € Tegevusala mediaan: 36 334 €2021 Ettevõte: 1 262 181 € Tegevusala mediaan: 39 000 €20212022 Ettevõte: 1 358 072 € Tegevusala mediaan: 39 989 €2023 Ettevõte: 1 471 217 € Tegevusala mediaan: 42 511 €20232024 Ettevõte: 1 513 833 € Tegevusala mediaan: 40 902 €2025 Ettevõte: 1 601 756 € Tegevusala mediaan: 44 022 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 17 339 € · −92,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 205 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
-200-10001002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1 853 € Tegevusala mediaan: 1 682 €20192020 Ettevõte: 300 956 € Tegevusala mediaan: 1 177 €20202021 Ettevõte: -102 339 € Tegevusala mediaan: 1 463 €20212022 Ettevõte: 295 829 € Tegevusala mediaan: 1 359 €20222023 Ettevõte: 196 323 € Tegevusala mediaan: 1 743 €20232024 Ettevõte: 239 703 € Tegevusala mediaan: 847 €20242025 Ettevõte: 17 339 € Tegevusala mediaan: 1 205 €2025-200-10001002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1 853 € Tegevusala mediaan: 1 682 €20192020 Ettevõte: 300 956 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2021 Ettevõte: -102 339 € Tegevusala mediaan: 1 463 €20212022 Ettevõte: 295 829 € Tegevusala mediaan: 1 359 €2023 Ettevõte: 196 323 € Tegevusala mediaan: 1 743 €20232024 Ettevõte: 239 703 € Tegevusala mediaan: 847 €2025 Ettevõte: 17 339 € Tegevusala mediaan: 1 205 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,1 % · −14,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,4 % · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20192020 Ettevõte: 19,9 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20202021 Ettevõte: -8,1 % Tegevusala mediaan: 5,8 %20212022 Ettevõte: 21,8 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20222023 Ettevõte: 13,3 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20232024 Ettevõte: 15,8 % Tegevusala mediaan: 4,3 %20242025 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 5,4 %2025-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20192020 Ettevõte: 19,9 % Tegevusala mediaan: 6,0 %2021 Ettevõte: -8,1 % Tegevusala mediaan: 5,8 %20212022 Ettevõte: 21,8 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2023 Ettevõte: 13,3 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20232024 Ettevõte: 15,8 % Tegevusala mediaan: 4,3 %2025 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 5,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 434 705 € · −2,0% võrreldes 2024
05001 0001 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 165 225 €20192020 Ettevõte: 1 337 688 €20202021 Ettevõte: 845 758 €20212022 Ettevõte: 914 996 €20222023 Ettevõte: 1 147 121 €20232024 Ettevõte: 1 463 826 €20242025 Ettevõte: 1 434 705 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 165 225 €20192020 Ettevõte: 1 337 688 €2021 Ettevõte: 845 758 €20212022 Ettevõte: 914 996 €2023 Ettevõte: 1 147 121 €20232024 Ettevõte: 1 463 826 €2025 Ettevõte: 1 434 705 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 884 956 € · +2,0% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 519 188 €20192020 Ettevõte: 750 144 €20202021 Ettevõte: 336 172 €20212022 Ettevõte: 632 001 €20222023 Ettevõte: 774 825 €20232024 Ettevõte: 867 617 €20242025 Ettevõte: 884 956 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 519 188 €20192020 Ettevõte: 750 144 €2021 Ettevõte: 336 172 €20212022 Ettevõte: 632 001 €2023 Ettevõte: 774 825 €20232024 Ettevõte: 867 617 €2025 Ettevõte: 884 956 €2025
Töötajad 2025: 16 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
051015202016 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: 12025051015202018 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 601 756 17 339 817 771 1 434 705 884 956 16
2024 1 513 833 239 703 741 121 1 463 826 867 617 16
2023 1 471 217 196 323 606 518 1 147 121 774 825 18
2022 1 358 072 295 829 551 582 914 996 632 001 16
2021 1 262 181 -102 339 535 136 845 758 336 172 14
2020 1 512 152 300 956 467 455 1 337 688 750 144 14
2019 1 248 733 -1 853 387 392 1 165 225 519 188 13
2018 — — — — — 11
2017 — — — — — 11
2016 — — — — — 11
2015 — — — — — 11
2014 — — — — — 12
2013 — — — — — 13
2012 — — — — — 13
2011 — — — — — 10
2010 — — — — — 11
2009 — — — — — 11
2008 — — — — — 10
2007 — — — — — 9
2006 — — — — — 6
2005 — — — — — 6
2004 — — — — — 10
2003 — — — — — 13
2002 — — — — — 14
2001 — — — — — 14
2000 — — — — — 16
1999 — — — — — 16

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
2,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
61,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
38,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,85
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
100 110 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 259 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 08.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 05.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 24.11.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 13.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 33201Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10039018 / M3
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 05.08.2024 Puudused kõrvaldatud
09.07.2024
PDF
Ä 10039018 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10039018 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10039018 / 6
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10039018 / 5
20.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
20.12.2011
PDF
Ä 10039018 / M2
20.07.2010
Kättetoimetatav määrus Jõustunud
20.07.2010
PDF
Ä 39018 / 4
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
04.12.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes