Aktsiaselts Cobra Grupp

Registrisse kantud Registrikood 10388577 AS Siimusti alevik Registreeritud 30.03.1998
Võrdle

Aktsiaselts Cobra Grupp (AS), Siimusti alevik, registrikood 10388577, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 2 462 € ja töötajaid 3.

Käive
2 462 €
↓ 77,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 897 €
↓ 26,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
396 €
↓ 14,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 2 462 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 132 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2025 46 781 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 -34,5 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 2 462 € · −77,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 14 914 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 31 475 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 30 643 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 24 349 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 22 672 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 16 721 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 20 905 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 8 434 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 3 395 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 735 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 10 756 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 462 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 22 672 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 16 721 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 20 905 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 8 434 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 395 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 3 735 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 10 756 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 2 462 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 132 € · −14,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 918 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 049 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 935 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 911 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 967 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 973 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 1 739 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 891 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 587 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 299 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 154 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 132 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 967 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 973 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 739 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 891 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 587 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 299 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 154 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 132 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02462023 IV kv Ettevõte: 6IV·232024 I kv Ettevõte: 62024 II kv Ettevõte: 6II·242024 III kv Ettevõte: 62024 IV kv Ettevõte: 6IV·242025 I kv Ettevõte: 62025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2602462024 IV kv Ettevõte: 62025 I kv Ettevõte: 6I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 897 € · −26,0% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 7 608 €IV·232024 I kv Ettevõte: 9 777 €2024 II kv Ettevõte: 10 029 €II·242024 III kv Ettevõte: 8 430 €2024 IV kv Ettevõte: 9 505 €IV·242025 I kv Ettevõte: 8 477 €2025 II kv Ettevõte: 10 455 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 231 €2025 IV kv Ettevõte: 2 263 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 436 €2026 II kv Ettevõte: 2 564 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 897 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 9 505 €2025 I kv Ettevõte: 8 477 €I·252025 II kv Ettevõte: 10 455 €2025 III kv Ettevõte: 5 231 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 263 €2026 I kv Ettevõte: 1 436 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 564 €2026 III kv Ettevõte: 1 897 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 2 462 1 897 396 3
2026 II kv 10 756 2 564 462 3
2026 I kv 3 735 1 436 897 3
2025 IV kv 3 395 2 263 1 762 3
2025 III kv 8 434 5 231 3 565 4
2025 II kv 20 905 10 455 6 955 4
2025 I kv 16 721 8 477 5 840 6
2024 IV kv 22 672 9 505 5 802 6
2024 III kv 24 349 8 430 5 464 6
2024 II kv 30 643 10 029 5 608 6
2024 I kv 31 475 9 777 6 292 6
2023 IV kv 14 914 7 608 5 510 6
2023 III kv 59 067 11 573 7 478 6
2023 II kv 182 742 19 525 8 214 7
2023 I kv 88 240 12 527 7 721 8
2022 IV kv 75 624 17 392 8 604 8
2022 III kv 69 558 16 975 8 452 8
2022 II kv 38 043 10 601 6 618 8
2022 I kv 24 157 9 870 7 605 8
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
44 €
Käive töötaja kohta kvartalis
821 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 46 781 € · −47,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 229 582 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 222 095 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 276 409 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 226 517 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 353 202 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 89 368 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 46 781 € Tegevusala mediaan: 38 239 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 229 582 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 222 095 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 276 409 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 226 517 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 353 202 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 89 368 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 46 781 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -16 127 € · +50,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6 626 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 6 517 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 36 832 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: -1 169 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: -22 460 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: -32 878 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: -16 127 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-40 000-20 000020 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6 626 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 6 517 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: 36 832 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: -1 169 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: -22 460 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: -32 878 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: -16 127 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -34,5 % · +2,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
-40-200202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 13,3 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: -6,4 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: -36,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: -34,5 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025-40-200202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: 13,3 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: -6,4 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: -36,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: -34,5 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 244 175 € · −8,9% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 344 300 €20192020 Ettevõte: 337 495 €20202021 Ettevõte: 357 797 €20212022 Ettevõte: 362 340 €20222023 Ettevõte: 305 690 €20232024 Ettevõte: 267 886 €20242025 Ettevõte: 244 175 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 344 300 €20192020 Ettevõte: 337 495 €2021 Ettevõte: 357 797 €20212022 Ettevõte: 362 340 €2023 Ettevõte: 305 690 €20232024 Ettevõte: 267 886 €2025 Ettevõte: 244 175 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 182 396 € · −8,1% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 211 682 €20192020 Ettevõte: 218 199 €20202021 Ettevõte: 255 031 €20212022 Ettevõte: 253 862 €20222023 Ettevõte: 231 401 €20232024 Ettevõte: 198 523 €20242025 Ettevõte: 182 396 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 211 682 €20192020 Ettevõte: 218 199 €2021 Ettevõte: 255 031 €20212022 Ettevõte: 253 862 €2023 Ettevõte: 231 401 €20232024 Ettevõte: 198 523 €2025 Ettevõte: 182 396 €2025
Töötajad 2025: 3 · −25,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
0510152016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025035810132018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 46 781 -16 127 33 422 244 175 182 396 3
2024 89 368 -32 878 65 832 267 886 198 523 4
2023 353 202 -22 460 77 987 305 690 231 401 4
2022 226 517 -1 169 92 507 362 340 253 862 8
2021 276 409 36 832 87 821 357 797 255 031 8
2020 222 095 6 517 87 321 337 495 218 199 11
2019 229 582 6 626 108 894 344 300 211 682 11
2018 — — — — — 8
2017 — — — — — 13
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 18
2014 — — — — — 19
2013 — — — — — 19
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 22
2008 — — — — — 34
2007 — — — — — 35
2004 — — — — — 43
2003 — — — — — 43
2002 — — — — — 44
2001 — — — — — 41
2000 — — — — — 39
1999 — — — — — 44
1998 — — — — — 51
1997 — — — — — 54

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-34,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-8,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-6,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
74,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
25,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,05
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
15 594 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
928 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 21.06.2022 Konsolideeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.06.2021 Konsolideeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideeritud e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
2 350 000 EEK Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank 06.07.2000 – kehtib
1 150 000 EEK Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank 27.04.1999 – kehtib

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Andres Aaboja
    Juhatuse liige · alates 06.01.2026

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20006722 / 10
06.01.2026
Muutmiskanne Jõustunud
06.01.2026
PDF
Ä 20006722 / M5
23.12.2025
Korraldav määrus 06.01.2026 Puudused kõrvaldatud
06.01.2026
PDF
Ä 20006722 / 9
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20006722 / 8
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20006722 / 7
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 20006722 / 6
27.12.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
27.12.2013
PDF
Ä 20006722 / 5
29.09.2011
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
04.10.2011
PDF
Ä 20006722 / M4
26.05.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.06.2011 Jõustunud
26.05.2011
PDF
Ä 6722 / 4
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
20.12.2008
PDF
K 15334 / 4
14.12.2005
ÄS §33 lg 7.1 täitmine Jõustunud PDF
K 15334 / 3
14.12.2005
ÄS §33 lg 7.1 täitmine Jõustunud PDF
Ä 6722 / M3
10.08.2004
Kättetoimetatav määrus 11.10.2004 Jõustunud PDF
Ä 6722 / 3
08.11.2002
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes