OÜ Nova Vita Kliinik

Registrisse kantud Registrikood 10285009 OÜ Tallinn Registreeritud 14.10.1997
Võrdle

OÜ Nova Vita Kliinik (OÜ), Tallinn, registrikood 10285009, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Eriarstiabi. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 63 624 € ja töötajaid 23.

Käive
63 624 €
↓ 46,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
118 271 €
↓ 6,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
111 611 €
↑ 4,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
23
+2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Käive · 2026 III kv 63 624 €
    tegevusala mediaan 9 428 € · ettevõtteid tegevusalal: 351
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 4 853 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 2,1 mln €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 -24,0 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 63 624 € · −46,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 428 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 47 113 € Tegevusala mediaan: 10 449 €IV·232024 I kv Ettevõte: 42 454 € Tegevusala mediaan: 10 178 €2024 II kv Ettevõte: 51 860 € Tegevusala mediaan: 10 724 €II·242024 III kv Ettevõte: 43 782 € Tegevusala mediaan: 8 004 €2024 IV kv Ettevõte: 46 125 € Tegevusala mediaan: 9 247 €IV·242025 I kv Ettevõte: 41 526 € Tegevusala mediaan: 9 575 €2025 II kv Ettevõte: 48 749 € Tegevusala mediaan: 10 078 €II·252025 III kv Ettevõte: 49 193 € Tegevusala mediaan: 8 917 €2025 IV kv Ettevõte: 83 247 € Tegevusala mediaan: 11 366 €IV·252026 I kv Ettevõte: 60 758 € Tegevusala mediaan: 10 630 €2026 II kv Ettevõte: 119 772 € Tegevusala mediaan: 11 295 €II·262026 III kv Ettevõte: 63 624 € Tegevusala mediaan: 9 428 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 46 125 € Tegevusala mediaan: 9 247 €2025 I kv Ettevõte: 41 526 € Tegevusala mediaan: 9 575 €I·252025 II kv Ettevõte: 48 749 € Tegevusala mediaan: 10 078 €2025 III kv Ettevõte: 49 193 € Tegevusala mediaan: 8 917 €III·252025 IV kv Ettevõte: 83 247 € Tegevusala mediaan: 11 366 €2026 I kv Ettevõte: 60 758 € Tegevusala mediaan: 10 630 €I·262026 II kv Ettevõte: 119 772 € Tegevusala mediaan: 11 295 €2026 III kv Ettevõte: 63 624 € Tegevusala mediaan: 9 428 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 4 853 € · −4,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 4 513 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 165 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 4 470 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 120 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 4 573 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 857 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 5 163 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 446 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 4 911 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 756 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 5 086 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 853 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 4 573 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 5 857 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 163 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 4 446 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 911 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 6 756 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 086 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 4 853 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 23 · +9,5% võrreldes 2026 II kv
05101520252023 IV kv Ettevõte: 19IV·232024 I kv Ettevõte: 182024 II kv Ettevõte: 18II·242024 III kv Ettevõte: 192024 IV kv Ettevõte: 18IV·242025 I kv Ettevõte: 172025 II kv Ettevõte: 17II·252025 III kv Ettevõte: 202025 IV kv Ettevõte: 20IV·252026 I kv Ettevõte: 202026 II kv Ettevõte: 21II·262026 III kv Ettevõte: 23III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: 182025 I kv Ettevõte: 17I·252025 II kv Ettevõte: 172025 III kv Ettevõte: 20III·252025 IV kv Ettevõte: 202026 I kv Ettevõte: 20I·262026 II kv Ettevõte: 212026 III kv Ettevõte: 23III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 118 271 € · −6,4% võrreldes 2026 II kv
0501001502023 IV kv Ettevõte: 91 018 €IV·232024 I kv Ettevõte: 96 153 €2024 II kv Ettevõte: 86 794 €II·242024 III kv Ettevõte: 83 150 €2024 IV kv Ettevõte: 87 515 €IV·242025 I kv Ettevõte: 101 916 €2025 II kv Ettevõte: 91 843 €II·252025 III kv Ettevõte: 94 052 €2025 IV kv Ettevõte: 110 518 €IV·252026 I kv Ettevõte: 141 714 €2026 II kv Ettevõte: 126 363 €II·262026 III kv Ettevõte: 118 271 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 87 515 €2025 I kv Ettevõte: 101 916 €I·252025 II kv Ettevõte: 91 843 €2025 III kv Ettevõte: 94 052 €III·252025 IV kv Ettevõte: 110 518 €2026 I kv Ettevõte: 141 714 €I·262026 II kv Ettevõte: 126 363 €2026 III kv Ettevõte: 118 271 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 63 624 118 271 111 611 23
2026 II kv 119 772 126 363 106 810 21
2026 I kv 60 758 141 714 135 125 20
2025 IV kv 83 247 110 518 98 228 20
2025 III kv 49 193 94 052 88 924 20
2025 II kv 48 749 91 843 87 772 17
2025 I kv 41 526 101 916 99 575 17
2024 IV kv 46 125 87 515 82 310 18
2024 III kv 43 782 83 150 78 279 19
2024 II kv 51 860 86 794 80 464 18
2024 I kv 42 454 96 153 92 968 18
2023 IV kv 47 113 91 018 85 742 19
2023 III kv 48 603 91 349 86 499 19
2023 II kv 50 525 93 230 88 682 21
2023 I kv 76 467 115 136 95 506 24
2022 IV kv 62 207 87 223 82 943 24
2022 III kv 51 869 88 882 87 136 23
2022 II kv 73 746 79 762 77 497 22
2022 I kv 67 430 88 978 85 654 22
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 618 €
Käive töötaja kohta kvartalis
2 766 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 2 093 069 € · +19,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 235 144 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 1 620 894 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 1 879 080 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 1 781 591 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 1 725 393 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 1 758 838 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 2 093 069 € Tegevusala mediaan: 20 811 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 235 144 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 1 620 894 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 1 879 080 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 1 781 591 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 1 725 393 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 1 758 838 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 2 093 069 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -502 280 € · −11,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-1 000-50005001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 451 591 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 657 358 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 346 400 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 789 600 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: -442 749 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: -451 901 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: -502 280 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025-1 000-50005001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 451 591 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 657 358 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 346 400 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 789 600 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: -442 749 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: -451 901 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: -502 280 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -24,0 % · +1,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
-40-2002040602016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 36,6 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 40,6 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 44,3 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: -25,7 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: -25,7 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: -24,0 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025-40-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 36,6 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 40,6 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 44,3 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: -25,7 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: -25,7 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: -24,0 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 7 778 789 € · −2,8% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 153 810 €20192020 Ettevõte: 4 631 977 €20202021 Ettevõte: 4 387 527 €20212022 Ettevõte: 5 009 453 €20222023 Ettevõte: 7 645 197 €20232024 Ettevõte: 8 002 896 €20242025 Ettevõte: 7 778 789 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 153 810 €20192020 Ettevõte: 4 631 977 €2021 Ettevõte: 4 387 527 €20212022 Ettevõte: 5 009 453 €2023 Ettevõte: 7 645 197 €20232024 Ettevõte: 8 002 896 €2025 Ettevõte: 7 778 789 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 2 818 226 € · −15,1% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 321 799 €20192020 Ettevõte: 3 579 156 €20202021 Ettevõte: 3 425 557 €20212022 Ettevõte: 3 215 156 €20222023 Ettevõte: 3 772 407 €20232024 Ettevõte: 3 320 506 €20242025 Ettevõte: 2 818 226 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 321 799 €20192020 Ettevõte: 3 579 156 €2021 Ettevõte: 3 425 557 €20212022 Ettevõte: 3 215 156 €2023 Ettevõte: 3 772 407 €20232024 Ettevõte: 3 320 506 €2025 Ettevõte: 2 818 226 €2025
Töötajad 2025: 14 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
051015202016 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 22025051015202018 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 2 093 069 -502 280 836 322 7 778 789 2 818 226 14
2024 1 758 838 -451 901 731 111 8 002 896 3 320 506 14
2023 1 725 393 -442 749 765 160 7 645 197 3 772 407 16
2022 1 781 591 789 600 767 472 5 009 453 3 215 156 16
2021 1 879 080 346 400 655 109 4 387 527 3 425 557 13
2020 1 620 894 657 358 553 023 4 631 977 3 579 156 13
2019 1 235 144 451 591 470 938 4 153 810 3 321 799 11
2018 — — — — — 13
2017 — — — — — 14
2016 — — — — — 18
2014 — — — — — 18
2013 — — — — — 18
2012 — — — — — 16
2011 — — — — — 16
2010 — — — — — 16
2009 — — — — — 16
2008 — — — — — 19
2007 — — — — — 15
2006 — — — — — 13
2005 — — — — — 12
2004 — — — — — 9
2003 — — — — — 12
2002 — — — — — 8
2001 — — — — — 16
2000 — — — — — 14
1999 — — — — — 14
1997 — — — — — 8

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-24,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-17,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-6,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
36,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
63,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,52
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
149 505 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 978 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 12.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.08.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.03.2025 Konsolideeritud · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.04.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 10.05.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 12.03.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.03.2019 – 31.12.2019 11.03.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • OVUMIA GROUP OY
    Juriidiline isik · 1 991 832 €

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86221Eriarstiabi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10018509 / 36
28.09.2026
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
28.09.2026
PDF
Ä 10018509 / M29
09.09.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.10.2026 Puudused kõrvaldatud
21.09.2026
PDF
Ä 10018509 / M28
31.08.2026
Lõivu tagastamise määrus (NAP) Jõustunud
31.08.2026
PDF
Ä 10018509 / M27
31.08.2026
Korraldav määrus Jõustunud
31.08.2026
PDF
Ä 10018509 / M26
12.08.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.09.2026 Puudused kõrvaldatud
27.08.2026
PDF
Ä 10018509 / M25
17.07.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 13.09.2026 Puudused kõrvaldatud
27.08.2026
PDF
Ä 10018509 / 35
09.06.2026
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
08.07.2026
PDF
Ä 10018509 / M24
22.05.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.06.2026 Jõustunud
09.06.2026
PDF
Ä 10018509 / M23
20.04.2026
Korraldav määrus 27.04.2026 Jõustunud
20.04.2026
PDF
Ä 10018509 / M22
08.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 17.08.2025 Jõustunud
18.07.2025
PDF
Ä 10018509 / M21
01.10.2024
Aruandetrahvimäärus 18.10.2024 Jõustunud
19.10.2024
PDF
Ä 10018509 / M20
07.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 06.08.2024 Jõustunud
07.07.2024
PDF
Ä 10018509 / M19
14.02.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 28.02.2024 Jõustunud
14.02.2024
PDF
Ä 10018509 / M18
11.01.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 25.01.2024 Jõustunud
11.01.2024
PDF
Ä 10018509 / M17
08.09.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 08.10.2022 Puudused kõrvaldatud
15.09.2022
PDF
Ä 10018509 / 34
10.08.2022
Muutmiskanne Jõustunud
10.08.2022
PDF
Ä 10018509 / M16
11.05.2022
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 25.05.2022 Jõustunud
11.05.2022
PDF
Ä 10018509 / 33
20.12.2019
Muutmiskanne Jõustunud
20.12.2019
PDF
Ä 10018509 / M15
10.12.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.01.2020 Puudused kõrvaldatud
20.12.2019
PDF
Ä 10018509 / M14
08.11.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 03.12.2019 Puudused kõrvaldatud
20.12.2019
PDF
Ä 10018509 / M13
17.10.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.11.2019 Puudused kõrvaldatud
20.12.2019
PDF
Ä 10018509 / 32
27.09.2019
Muutmiskanne Jõustunud
27.09.2019
PDF
Ä 10018509 / 31
27.06.2019
Muutmiskanne Jõustunud
27.06.2019
PDF
Ä 10018509 / M12
18.06.2019
Korraldav määrus Jõustunud
18.06.2019
PDF
Ä 10018509 / 30
14.06.2019
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
02.07.2019
PDF
Ä 10018509 / M11
05.06.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.06.2019 Jõustunud
05.06.2019
PDF
Ä 10018509 / M10
20.11.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 04.12.2018 Puudused kõrvaldatud
21.11.2018
PDF
Ä 10018509 / M9
25.10.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 14.11.2018 Puudused kõrvaldatud
29.10.2018
PDF
Ä 10018509 / 29
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10018509 / 28
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10018509 / 27
11.10.2017
Muutmiskanne Jõustunud
11.10.2017
PDF
Ä 10018509 / 26
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 10018509 / M8
19.09.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 19.10.2017 Puudused kõrvaldatud
10.10.2017
PDF
Ä 10018509 / 25
12.04.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.04.2017
PDF
Ä 10018509 / M7
10.04.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.04.2017 Puudused kõrvaldatud
12.04.2017
PDF
Ä 10018509 / 24
28.03.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.03.2017
PDF
Ä 10018509 / 23
11.02.2016
Muutmiskanne Jõustunud
11.02.2016
PDF
Ä 10018509 / 22
13.01.2016
Muutmiskanne Jõustunud
13.01.2016
PDF
Ä 10018509 / 21
08.01.2016
Muutmiskanne Jõustunud
08.01.2016
PDF
Ä 10018509 / 20
20.10.2015
Muutmiskanne Jõustunud
20.10.2015
PDF
Ä 10018509 / 19
12.08.2015
Muutmiskanne Jõustunud
12.08.2015
PDF
Ä 10018509 / 18
09.04.2015
Muutmiskanne Jõustunud
09.04.2015
PDF
Ä 10018509 / M6
07.04.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 07.05.2015 Puudused kõrvaldatud
09.04.2015
PDF
Ä 10018509 / 17
17.03.2015
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
06.04.2015
PDF
Ä 10018509 / M5
04.02.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.02.2015 Jõustunud
04.02.2015
PDF
Ä 10018509 / M4
28.08.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 27.09.2014 Puudused kõrvaldatud
29.09.2014
PDF
Ä 10018509 / 16
09.08.2011
Muutmiskanne Jõustunud
09.08.2011
PDF
Ä 10018509 / 15
03.06.2011
Muutmiskanne Jõustunud
03.06.2011
PDF
Ä 10018509 / 14
03.02.2011
Muutmiskanne Jõustunud
03.02.2011
PDF
Ä 10018509 / M3
28.01.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.02.2011 Jõustunud
28.01.2011
PDF
Ä 10018509 / 13
27.07.2010
Muutmiskanne Jõustunud
27.07.2010
PDF
Ä 10018509 / M2
23.07.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.08.2010 Jõustunud
23.07.2010
PDF
Ä 18509 / 12
04.02.2010
Muutmiskanne Jõustunud
04.02.2010
PDF
Ä 18509 / 11
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
19.12.2008
PDF
Ä 18509 / 10
14.04.2008
Muutmiskanne Jõustunud
14.04.2008
PDF
Ä 18509 / 9
03.04.2006
Muutmiskanne Jõustunud
03.04.2006
PDF
Ä 18509 / 8
22.11.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 18509 / 7
21.06.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 18509 / 6
30.06.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 18509 / 5
07.05.2003
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF
K 18544 / 2
01.10.2002
Kommertspandi kustutamiskanne Jõustunud PDF
Ä 18509 / 4
30.07.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes