aktsiaselts "EKSO"

Registrisse kantud Registrikood 10050619 AS Võru linn Registreeritud 08.07.1996
Võrdle

aktsiaselts "EKSO" (AS), Võru linn, registrikood 10050619, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kaubavedu maanteel. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 612 361 € ja töötajaid 27.

Käive
612 361 €
↓ 22,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
63 316 €
↓ 56,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
58 155 €
↓ 1,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
27
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49

  • Käive · 2026 III kv 612 361 €
    tegevusala mediaan 29 505 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 554
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 154 €
    tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 134
  • Müügitulu · 2025 3,4 mln €
    tegevusala mediaan 32 212 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 896
  • Puhasrentaablus · 2025 1,3 %
    tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 877

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 612 361 € · −22,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 505 € · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 924 900 € Tegevusala mediaan: 28 097 €IV·232024 I kv Ettevõte: 891 373 € Tegevusala mediaan: 21 794 €2024 II kv Ettevõte: 951 332 € Tegevusala mediaan: 26 442 €II·242024 III kv Ettevõte: 851 036 € Tegevusala mediaan: 27 160 €2024 IV kv Ettevõte: 831 790 € Tegevusala mediaan: 26 706 €IV·242025 I kv Ettevõte: 892 434 € Tegevusala mediaan: 21 631 €2025 II kv Ettevõte: 977 542 € Tegevusala mediaan: 25 269 €II·252025 III kv Ettevõte: 930 614 € Tegevusala mediaan: 26 730 €2025 IV kv Ettevõte: 705 900 € Tegevusala mediaan: 28 911 €IV·252026 I kv Ettevõte: 780 540 € Tegevusala mediaan: 22 939 €2026 II kv Ettevõte: 790 830 € Tegevusala mediaan: 29 392 €II·262026 III kv Ettevõte: 612 361 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 831 790 € Tegevusala mediaan: 26 706 €2025 I kv Ettevõte: 892 434 € Tegevusala mediaan: 21 631 €I·252025 II kv Ettevõte: 977 542 € Tegevusala mediaan: 25 269 €2025 III kv Ettevõte: 930 614 € Tegevusala mediaan: 26 730 €III·252025 IV kv Ettevõte: 705 900 € Tegevusala mediaan: 28 911 €2026 I kv Ettevõte: 780 540 € Tegevusala mediaan: 22 939 €I·262026 II kv Ettevõte: 790 830 € Tegevusala mediaan: 29 392 €2026 III kv Ettevõte: 612 361 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 154 € · −1,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 596 € Tegevusala mediaan: 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 515 € Tegevusala mediaan: 990 €2024 II kv Ettevõte: 2 625 € Tegevusala mediaan: 1 010 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 718 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2024 IV kv Ettevõte: 2 334 € Tegevusala mediaan: 1 066 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 713 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 2 561 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 766 € Tegevusala mediaan: 1 129 €2025 IV kv Ettevõte: 3 019 € Tegevusala mediaan: 1 133 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 734 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2026 II kv Ettevõte: 2 181 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 154 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 334 € Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 I kv Ettevõte: 2 713 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 561 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 2 766 € Tegevusala mediaan: 1 129 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 019 € Tegevusala mediaan: 1 133 €2026 I kv Ettevõte: 2 734 € Tegevusala mediaan: 1 106 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 181 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: 2 154 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 27 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
010203040502023 IV kv Ettevõte: 43IV·232024 I kv Ettevõte: 432024 II kv Ettevõte: 41II·242024 III kv Ettevõte: 392024 IV kv Ettevõte: 40IV·242025 I kv Ettevõte: 382025 II kv Ettevõte: 38II·252025 III kv Ettevõte: 362025 IV kv Ettevõte: 32IV·252026 I kv Ettevõte: 262026 II kv Ettevõte: 27II·262026 III kv Ettevõte: 27III·260102030402024 IV kv Ettevõte: 402025 I kv Ettevõte: 38I·252025 II kv Ettevõte: 382025 III kv Ettevõte: 36III·252025 IV kv Ettevõte: 322026 I kv Ettevõte: 26I·262026 II kv Ettevõte: 272026 III kv Ettevõte: 27III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 63 316 € · −56,7% võrreldes 2026 II kv
0501001502002502023 IV kv Ettevõte: 183 582 €IV·232024 I kv Ettevõte: 208 373 €2024 II kv Ettevõte: 219 487 €II·242024 III kv Ettevõte: 211 840 €2024 IV kv Ettevõte: 201 115 €IV·242025 I kv Ettevõte: 200 806 €2025 II kv Ettevõte: 190 300 €II·252025 III kv Ettevõte: 207 604 €2025 IV kv Ettevõte: 182 201 €IV·252026 I kv Ettevõte: 159 766 €2026 II kv Ettevõte: 146 071 €II·262026 III kv Ettevõte: 63 316 €III·260501001502002502024 IV kv Ettevõte: 201 115 €2025 I kv Ettevõte: 200 806 €I·252025 II kv Ettevõte: 190 300 €2025 III kv Ettevõte: 207 604 €III·252025 IV kv Ettevõte: 182 201 €2026 I kv Ettevõte: 159 766 €I·262026 II kv Ettevõte: 146 071 €2026 III kv Ettevõte: 63 316 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 612 361 63 316 58 155 27
2026 II kv 790 830 146 071 58 898 27
2026 I kv 780 540 159 766 71 073 26
2025 IV kv 705 900 182 201 96 623 32
2025 III kv 930 614 207 604 99 592 36
2025 II kv 977 542 190 300 97 303 38
2025 I kv 892 434 200 806 103 090 38
2024 IV kv 831 790 201 115 93 361 40
2024 III kv 851 036 211 840 106 003 39
2024 II kv 951 332 219 487 107 627 41
2024 I kv 891 373 208 373 108 140 43
2023 IV kv 924 900 183 582 111 624 43
2023 III kv 985 189 135 788 108 533 46
2023 II kv 997 768 203 508 104 554 44
2023 I kv 1 156 286 177 544 101 408 46
2022 IV kv 1 295 271 188 792 101 219 44
2022 III kv 1 513 996 203 737 101 052 44
2022 II kv 1 390 237 205 499 94 279 48
2022 I kv 1 108 220 185 090 90 439 46
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
718 €
Käive töötaja kohta kvartalis
22 680 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 3 350 797 € · +3,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 32 212 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3 560 109 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 3 145 476 € Tegevusala mediaan: 38 198 €20202021 Ettevõte: 4 262 520 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 4 554 501 € Tegevusala mediaan: 40 789 €20222023 Ettevõte: 3 400 932 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 3 237 050 € Tegevusala mediaan: 31 666 €20242025 Ettevõte: 3 350 797 € Tegevusala mediaan: 32 212 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3 560 109 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 3 145 476 € Tegevusala mediaan: 38 198 €2021 Ettevõte: 4 262 520 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 4 554 501 € Tegevusala mediaan: 40 789 €2023 Ettevõte: 3 400 932 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 3 237 050 € Tegevusala mediaan: 31 666 €2025 Ettevõte: 3 350 797 € Tegevusala mediaan: 32 212 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 44 033 € · +114,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 421 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
-200-150-100-500501002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 57 822 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: -17 286 € Tegevusala mediaan: 476 €20202021 Ettevõte: 10 966 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: -162 029 € Tegevusala mediaan: 761 €20222023 Ettevõte: -174 417 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 20 577 € Tegevusala mediaan: 212 €20242025 Ettevõte: 44 033 € Tegevusala mediaan: 421 €2025-200-150-100-500501002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 57 822 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: -17 286 € Tegevusala mediaan: 476 €2021 Ettevõte: 10 966 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: -162 029 € Tegevusala mediaan: 761 €2023 Ettevõte: -174 417 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 20 577 € Tegevusala mediaan: 212 €2025 Ettevõte: 44 033 € Tegevusala mediaan: 421 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,3 % · +0,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
-6-4-202462016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20202021 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: -3,6 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: -5,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20242025 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025-6-4-202462018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2021 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: -3,6 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: -5,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2025 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 5 686 697 € · −1,6% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 8 528 746 €20192020 Ettevõte: 6 719 852 €20202021 Ettevõte: 6 700 068 €20212022 Ettevõte: 6 306 411 €20222023 Ettevõte: 6 216 582 €20232024 Ettevõte: 5 777 793 €20242025 Ettevõte: 5 686 697 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 8 528 746 €20192020 Ettevõte: 6 719 852 €2021 Ettevõte: 6 700 068 €20212022 Ettevõte: 6 306 411 €2023 Ettevõte: 6 216 582 €20232024 Ettevõte: 5 777 793 €2025 Ettevõte: 5 686 697 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 3 824 599 € · −5,4% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 827 385 €20192020 Ettevõte: 4 785 099 €20202021 Ettevõte: 4 708 655 €20212022 Ettevõte: 4 397 464 €20222023 Ettevõte: 4 116 047 €20232024 Ettevõte: 4 043 321 €20242025 Ettevõte: 3 824 599 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 827 385 €20192020 Ettevõte: 4 785 099 €2021 Ettevõte: 4 708 655 €20212022 Ettevõte: 4 397 464 €2023 Ettevõte: 4 116 047 €20232024 Ettevõte: 4 043 321 €2025 Ettevõte: 3 824 599 €2025
Töötajad 2025: 37 · −17,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
010203040502016 Ettevõte: 38 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 40 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 39 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 37 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 49 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 37 Tegevusala mediaan: 12025010203040502018 Ettevõte: 39 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 37 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 49 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 37 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 3 350 797 44 033 919 671 5 686 697 3 824 599 37
2024 3 237 050 20 577 1 025 312 5 777 793 4 043 321 45
2023 3 400 932 -174 417 1 105 743 6 216 582 4 116 047 49
2022 4 554 501 -162 029 1 021 152 6 306 411 4 397 464 45
2021 4 262 520 10 966 857 641 6 700 068 4 708 655 45
2020 3 145 476 -17 286 625 303 6 719 852 4 785 099 37
2019 3 560 109 57 822 589 336 8 528 746 4 827 385 0
2018 — — — — — 39
2017 — — — — — 40
2016 — — — — — 38
2015 — — — — — 41
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 60
2011 — — — — — 113
2008 — — — — — 56
2007 — — — — — 58
2006 — — — — — 55
2005 — — — — — 55
2004 — — — — — 45
2003 — — — — — 33
2002 — — — — — 33
2001 — — — — — 33
2000 — — — — — 33
1999 — — — — — 30
1998 — — — — — 26
1997 — — — — — 24

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
67,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
32,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,28
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
90 562 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 071 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.09.2026 Konsolideeritud · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 19.12.2025 Konsolideeritud · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 31.01.2025 Konsolideeritud · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 19.07.2024 Konsolideeritud · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 02.02.2023 Konsolideeritud · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.04.2022 Konsolideeritud · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 23.12.2020 Konsolideeritud · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Egrit Viitkin
    Juhatuse liige · alates 13.05.2024

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 49411Kaubavedu maanteel Põhitegevus
  • 46901Spetsialiseerimata hulgikaubandus
  • 52261Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
  • 77121Veokite rentimine ja kasutusrent
  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20000866 / M18
06.07.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 05.08.2026 Jõustunud
06.07.2026
PDF
Ä 20000866 / M17
20.11.2025
Aruandetrahvimäärus 05.12.2025 Jõustunud
06.12.2025
PDF
Ä 20000866 / M16
06.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 06.08.2025 Jõustunud
07.07.2025
PDF
Ä 20000866 / M15
23.01.2025
Korduv aruandetrahvimäärus 07.02.2025 Jõustunud
07.02.2025
PDF
Ä 20000866 / M14
05.09.2024
Aruandetrahvimäärus 20.09.2024 Jõustunud
21.09.2024
PDF
Ä 20000866 / M13
31.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 30.08.2024 Puudused kõrvaldatud
31.01.2025
PDF
Ä 20000866 / M12
14.06.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 14.07.2024 Puudused kõrvaldatud
21.07.2024
PDF
Ä 20000866 / 17
13.05.2024
Muutmiskanne Jõustunud
13.05.2024
PDF
Ä 20000866 / M11
10.05.2024
Korduv aruandetrahvimäärus 04.06.2024 Jõustunud
05.06.2024
PDF
Ä 20000866 / M10
13.12.2023
Korduv aruandetrahvimäärus 28.12.2023 Jõustunud
29.12.2023
PDF
Ä 20000866 / M9
22.09.2023
Aruandetrahvimäärus 07.10.2023 Jõustunud
08.10.2023
PDF
Ä 20000866 / M8
22.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 21.09.2023 Jõustunud
22.08.2023
PDF
Ä 20000866 / M7
22.03.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 21.04.2022 Puudused kõrvaldatud
18.04.2022
PDF
Ä 20000866 / 16
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20000866 / 15
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20000866 / 14
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 20000866 / 13
01.08.2013
Muutmiskanne Jõustunud
01.08.2013
PDF
Ä 20000866 / M6
17.06.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.07.2013 Jõustunud
17.06.2013
PDF
Ä 20000866 / 12
24.10.2011
Muutmiskanne Jõustunud
24.10.2011
PDF
Ä 866 / 11
28.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
28.12.2008
PDF
Ä 866 / 10
24.11.2008
Muutmiskanne Jõustunud
24.11.2008
PDF
Ä 866 / 9
29.11.2006
Muutmiskanne Jõustunud
29.11.2006
PDF
Ä 866 / 8
23.10.2002
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF
Ä 866 / 7
07.03.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes