aktsiaselts Reiden
aktsiaselts Reiden (AS), Pärnu linn, registrikood 10033213, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 144 207 € ja töötajaid 3.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 144 207 €parem kui 86% ettevõteteltegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
- Tööjõumaksud töötaja kohta 7 087 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 572 219 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 116,1 %parem kui 92% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 144 207 | 44 855 | 21 262 | 3 |
| 2026 II kv | 148 116 | 44 153 | 18 480 | 3 |
| 2026 I kv | 165 667 | 35 894 | 24 617 | 3 |
| 2025 IV kv | 158 660 | 44 067 | 19 869 | 3 |
| 2025 III kv | 132 630 | 42 700 | 28 847 | 3 |
| 2025 II kv | 147 517 | 46 033 | 24 707 | 3 |
| 2025 I kv | 141 424 | 45 470 | 29 021 | 4 |
| 2024 IV kv | 139 831 | 34 934 | 18 946 | 4 |
| 2024 III kv | 138 316 | 88 474 | 67 792 | 3 |
| 2024 II kv | 130 045 | 35 427 | 17 958 | 3 |
| 2024 I kv | 131 271 | 41 704 | 24 033 | 4 |
| 2023 IV kv | 134 679 | 30 090 | 17 750 | 4 |
| 2023 III kv | 122 228 | 73 565 | 57 649 | 4 |
| 2023 II kv | 123 374 | 35 177 | 17 576 | 4 |
| 2023 I kv | 121 208 | 40 735 | 23 040 | 4 |
| 2022 IV kv | 122 165 | 33 962 | 16 659 | 4 |
| 2022 III kv | 125 831 | 42 723 | 37 439 | 4 |
| 2022 II kv | 126 478 | 24 915 | 16 781 | 4 |
| 2022 I kv | 116 043 | 39 796 | 21 849 | 4 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 572 219 | 664 544 | 232 554 | 15 428 542 | 12 852 407 | 4 |
| 2024 | 533 501 | 1 467 791 | 208 264 | 15 580 085 | 12 387 863 | 5 |
| 2023 | 494 922 | 1 871 917 | 195 248 | 15 522 937 | 11 920 072 | 5 |
| 2022 | 474 388 | 1 488 652 | 181 658 | 14 965 683 | 11 048 155 | 5 |
| 2021 | 451 965 | 2 055 425 | 167 115 | 14 336 675 | 10 119 503 | 5 |
| 2020 | 409 287 | 1 319 960 | 173 060 | 13 378 655 | 8 614 078 | 5 |
| 2019 | 427 544 | 1 325 810 | 160 251 | 12 574 640 | 7 814 118 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 101 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 7 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 7 |
| 1998 | — | — | — | — | — | 7 |
| 1997 | — | — | — | — | — | 7 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideeritud · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideeritud · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.06.2024 | Konsolideeritud · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideeritud · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideeritud · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideeritud · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 29.06.2020 | Konsolideeritud · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Nasdaq CSD SEAktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
- Arvo SuppiJuhatuse liige · alates 30.05.2023
- Arko SuppiJuhatuse liige · alates 30.06.2026
Esindusõigus
Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Omanikuna ettevõtetes
- 16%
- 50%
- 100%
- 100%
Tegelikud kasusaajad
- Arvo Suppiotsene osalus · alates 09.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Maidu KuuseAudiitorettevõtja · 31.05.2016
- Aldo UngaNõukogu esimees · 26.06.2026
- Anu PulstNõukogu liige · 16.06.2026
- Arvi SiimNõukogu liige · 16.06.2026
- Rein KannussaarNõukogu liige · 16.06.2026
- Omanikukonto: ARVO SUPPIAktsionär · 16 240 € · 05.12.2025
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
- 35123Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 30000379 / 15 30.06.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.06.2026 |
||
| Ä 30000379 / M8 18.06.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 03.07.2026 | Puudused kõrvaldatud 30.06.2026 |
|
| Ä 30000379 / 14 16.06.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.06.2026 |
||
| Ä 30000379 / M7 26.05.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 09.06.2026 | Puudused kõrvaldatud 27.05.2026 |
|
| Ä 30000379 / 13 27.05.2025 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 17.06.2025 |
||
| Ä 30000379 / 12 30.05.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.05.2023 |
||
| Ä 30000379 / 11 13.08.2018 |
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) | Jõustunud 13.08.2018 |
||
| Ä 30000379 / M6 25.06.2018 |
Lõivu tagastamise määrus (NAP) | Jõustunud 25.06.2018 |
||
| Ä 30000379 / M5 21.06.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 19.09.2018 | Puudused kõrvaldatud 13.08.2018 |
|
| Ä 30000379 / 10 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 30000379 / 9 22.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.12.2017 |
||
| Ä 30000379 / 8 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| Ä 30000379 / 7 28.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.09.2017 |
||
| Ä 30000379 / 6 20.06.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.06.2011 |
||
| Ä 30000379 / M4 17.06.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 18.07.2011 | Jõustunud 17.06.2011 |
|
| Ä 30000379 / M3 08.06.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 08.07.2011 | Jõustunud 08.06.2011 |
|
| Ä 379 / 5 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 03.12.2008 |
||
| Ä 379 / 4 28.10.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 379 / M2 20.10.2003 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 20.11.2003 | Jõustunud | |
| Ä 379 / 3 14.03.2002 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes